Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 302x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pivovar Národní

Přehled hodnocení
79% celkově
78% personál
83% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 84x
4 152x
3 53x
2 9x
1 4x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Telecí játra. dip brambory byly velmi dobré, lokál je příjemný i v horku, jenže ta obsluha! Asi padesátiletý muž ve vytahaném zeleném triku(!), když s námi mluvil, opíral se o stůl a byl neoholený. Bez ndsázky na ulici bych myslel, že to je bezdomovec. Když jsme mu přeali RESTU voucher odešel na 10 minut k baru, pak šel kolem nás na záchod a když se vrátil, ani se na nás nepodíval. Zašel jsem k výčepu, kde nám řekli, že se za chvíli objeví, což bylo dalších 5 minut. Účet mi hodil na bar, a přestože jsem mu dal 25% (dvacet pět!) , ani nepoděkoval. Rádi bychom do pivovaru chodili, ale člověk nikdy neví, kdy narazí na takového neotesance.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Je to fajn, pivo je dobré, ale moc se mi nelíbí ty obrovské deštníky ve vnitrobloku, kdy se člověk ani pomalu necítí, že sedí venku. Na objednávku se dlouho čeká, je to velký podnik, ale když se člověk dobře baví, tak to zas tak nevadí
Zobrazit reakci restaurace
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Bohužel musím říct, že návštěva v Pivovaru Národní pro mě byla velkým zklamáním. Při příchodu milý pán u výčepu, který nám vyjmenoval možnosti, kam si můžeme sednout, to bylo pěkné. Ihned po usazení k nám dorazil číšník a objednal pití. V pořádku. Ale potom to začalo, za každou další návštěvu kompetentního osoby k příjmu objednávky, jsme se museli téměř modlit. Tak když už je někdo svéprávný k tomu, aby ze stolu sebral prázdný půllitr, to je tak těžké přijmout objednávku na další pivo?! Co se týká jídla spíš podprůměr, vzhledem k cenové relaci. No a taky si na něj počkáte! O něco si budete muset říct i dvakrát, v našem případě tatarák... a ejhle, on je i dvakrát namarkovaný, blbé. Omlouvám se, ale obsluha v tomto podniku to opravdu nezvládá. NEDOPORUČUJI.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Sorry jako. Chtěl jsem kamarádovi, který po dlouhé době za mořem ukázat podnik, kde vaří nejen dobré jídlo ale i dobré pivo. Bylo nás sedm, přišli jsme mezi 18:00 - 18:15 a do 19:00 jsme stihli celá 4 (ano čtete správně ČTYŘI) piva. Proč? No protože personál dovedl umění ignorovat hosta k úplné dokonalosti. Když už si nás někdo všiml a objednali jsme si - cca 18.30, do 19.00 jsme se nedočkali. Takže ochutnali jen ti první a nezbylo než odejít. Lidi - dělejte s tím něco. Už minule to bylo pomalejší, ale dalo se to ještě přežít. Taková skvělá hospoda - přeci nemůže být takový problém si ten plac rozdělit a pravidelně obsluhovat. Škoda.... Já nevím, jestli bych tu restauraci po včerejšku doporučil nebo ne. Ještě jednou asi ano, ale od příště si prostě najdeme něco jiného. Jídlo nechutné - protože žádné.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva proběhla v pořádku, jídlo bylo výborné, měla jsem tatarák, jen radím dát si ho nemíchaný. Pivo výborné. Obsluha pomalejší při placení, ale i přes to byla návštěva poztivní.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Excellent cheese sticks, beer left a bit to be desired, waitress drunk.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově    
personál 1
prostředí 5
jídlo 3
Velice krasne prostredi v centru Prahy, kde si muzete odpocinout od ruchu velkomesta. To je ale bohuzel tak vse, co by se dalo vychvalit. Obsluha velice laxni, nevsimava a docela dost zpomalena, hlavne ze maji veselo u vycepu. Co se tyce jidla, tak neni co chvalit, ale kritizovat ano, spalena zelenina, pripominajici po krajich uhliky zrovna neni kosher. Podnik s nazvem Pivovar by mel byt zameren na pivo, kvalitu nacepovani a na to aby obsluha nedonesla na stul pivo s uplne spadlou penou.
Zobrazit reakci restaurace

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO