Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 45x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pivovar Marina Holešovice

Přehled hodnocení
75% celkově
72% personál
82% prostředí
73% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 10x
4 17x
3 10x
2 6x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace se od minulého roku zlepšila, tedy alespoň co se obsluhy týče. Pivo mají vlastní, řekl bych, že velmi dobré. Dávali jsme si tatarák, který podávají - pro restauraci trochu netradičně - již namíchaný, ale byl velmi dobře ochucený.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pivo mají vynikající. Personál byl moc fajn, občas možná trochu pomalejší ale vzhledem k velikosti podniku a velikosti naší skupiny je to celkem pochopitelné. Jídlo bylo moc dobré, jen ceny jsou lehce natáhlé. Budova pivovaru je moc hezká zvenčí i zevnitř. Rozhodně bych doporučil (opakovanou) návštěvu.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velmi hezké prostředí a skvělé místní pivo. Nicméně kuchyň trochu zaostává. Jídlo je docela drahé a kvalita neodpovídá ceně. Např. hamburger byl velmi nepovedený. Obsluha je místy zmatená ale jinak stíhá.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace chodíme na pivko moc rádi. Prostředí restaurace je moc pěkné i když by mohlo býti v restauraci tepleji. Ze tří druhů piv byla dvě výborná a třetí bohužel moc nechutnalo. Snad to příště bude lepší. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zde jsem šel trochu na doporučení kolegy, ale od začátku restaurace velmi mile překvapila. Krásné prostředí podtrhovala zdařilá rekonstrukce budovy, kde se pivovárek nachází. Výběr piva je takový, že si každý přijde na své... světlé 10°,12°, tmavé, řezané, pšeničné. Jídlo výborné a dostatečné porce, někoho může odradit jeho cena, ale zde je to prostě kvalita, v neposlední řadě chválím milou obsluhu. Za mne 5/5
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace Pivovar Marina Holešovice Restaurace Pivovar Marina Holešovice
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je hezky řešená, zahrádka je dostatečně velká pro spoustu lidí. Striktně se dodržuje 22.00 hodina, neboť je pivovar situán mezi obytnými domy. Pivo je opravdu dobré, doporučuju navštívit.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO