Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 41x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pivovar Marina Holešovice

Přehled hodnocení
73% celkově
69% personál
82% prostředí
73% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 8x
4 16x
3 9x
2 6x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace chodíme na pivko moc rádi. Prostředí restaurace je moc pěkné i když by mohlo býti v restauraci tepleji. Ze tří druhů piv byla dvě výborná a třetí bohužel moc nechutnalo. Snad to příště bude lepší. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zde jsem šel trochu na doporučení kolegy, ale od začátku restaurace velmi mile překvapila. Krásné prostředí podtrhovala zdařilá rekonstrukce budovy, kde se pivovárek nachází. Výběr piva je takový, že si každý přijde na své... světlé 10°,12°, tmavé, řezané, pšeničné. Jídlo výborné a dostatečné porce, někoho může odradit jeho cena, ale zde je to prostě kvalita, v neposlední řadě chválím milou obsluhu. Za mne 5/5
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace Pivovar Marina Holešovice Restaurace Pivovar Marina Holešovice
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je hezky řešená, zahrádka je dostatečně velká pro spoustu lidí. Striktně se dodržuje 22.00 hodina, neboť je pivovar situán mezi obytnými domy. Pivo je opravdu dobré, doporučuju navštívit.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Když porovnám tento pivovar s jinými v Praze, určitě patří k těm horším. Pivo není špatné, ale už jsem měla lepší. To samé platí o jídle, které je za vyšší ceny. Obsluha průměrná.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná restaurace na světové úrovni, krásné prostředí. Pivo opravdu skvělé, chutné, ale drahé :-( Obsluha usměvavá a ochotná. Čisté záchody a to je dost důležité.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Vím s vč eric sk uv rgb iv dg uv cd dg :/ cd růst jf fis zv zv zv fc fc fc jn jn km v fc sdh ci cheb co bs fun ci vr! Kód s vi: sk z zv zv :/ gb jn úvv fc dx zv jn
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tradiční spokojenost. Výborné místní pivo, všímavá obsluha, dobré jídlo. V létě příjemné posezení na zahrádce u řeky. Perfektní místo pro relaxaci po práci nebo o víkendu.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO