Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 45x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pivovar Marina Holešovice

Pivovar Marina navázal na tradici vaření holešovického piva. Měděná varna s obsahem 2 000 l stojí hned nad výčepem, vytápění je elektrické. Ostatní technologii si může běžný návštěvník rovněž prohlédnout, nachází se ve sklepě, jehož prosklená stěna je součástí příchozí chodby. Spilku tvoří dva uzavřené tanky po 20 hl. Ležáckých tanků je celkem 6, rovněž po 20 hl. Pivo se čepuje z výčepních tanků (3 po 10 hl). Ochutnat můžete ze čtyř druhů piva (Přístavní výčepní 10°, Pšeničné pivo 11°, Holešovický ležák 12° a Marina speciál 13°) a dvou vícestupňových speciálech.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace se od minulého roku zlepšila, tedy alespoň co se obsluhy týče. Pivo mají vlastní, řekl bych, že velmi dobré. Dávali jsme si tatarák, který podávají - pro restauraci trochu netradičně - již namíchaný, ale byl velmi dobře ochucený.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pivo mají vynikající. Personál byl moc fajn, občas možná trochu pomalejší ale vzhledem k velikosti podniku a velikosti naší skupiny je to celkem pochopitelné. Jídlo bylo moc dobré, jen ceny jsou lehce natáhlé. Budova pivovaru je moc hezká zvenčí i zevnitř. Rozhodně bych doporučil (opakovanou) návštěvu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO