Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotografií
Na mapě

Informace Pivovar Lyer

Pivovar Lyer na Modravě nabízí posezení ve stylové nekuřácké hospodě, ubytování, prohlídky minipivovaru, ochutnávky piva i další akce.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  3

Ač nerada, jelikož jsem ten poslední co by chtěl někomu ublížit, ale tohle byl opravdu otřesný zážitek. Byli jsme v říjnu s kamarádem na Modravě na víkend, ubytovaní v jednom nejmenovaném ubytování. První večer jsme se těšili na pivko a nějakou dobrou mňamku, po příchodu do pivovaru v 21:15 nám bylo řečeno že už kuchař je dávno doma a že už ani pivko nedostanem. Říkáme si ok, naše chyba, měli jsme přijít dřív (i když otevřeno mají do 22:00, tak nechápu co tam teda dalších 45 min pan číšník dělal). Totální šok ovšem přišel ráno. Měli jsme PŘEDEM DOMLUVENOU snídani, takže o nás věděli. Přišli jsme v 9:00 (snídaně podávaná do 9:30 tuším, možná do 10:00) a arogantním způsobem nám bylo sděleno že je jako už dávno po snídaních (v těch 9:00!!) a že co jako chceme. Upřímně jsem to už nevydržela a rázně sdělila, jestli nám teda můžou nachystat nějakou snídani. Při mé otázce jestli můžou udělat kávu flat white, že si jí klidně zaplatím, číšník arogantně "cooooo?! to neumím." Kamarád chtěl čaj a ve finále mu donesli espresso, i přesto že kávu nepije. Na dotaz že by chtěl čaj už nepřinesli raději nic. Ke snídani jsme dostali párky s hořčicí a chlebem a 1 pomeranč. Pardon, ale opravdu nejsem typ co by snídal ráno párky. Za více ovoce bych byla vážně vděčná :-) Aby toho nebylo málo tak celou dobu během snídaně jsme museli čelit arogantním pohledům typu "kdy už jako vypadnete". Jo a to nás ještě slečna na recepci den předtím, než jsme snídani domlouvali, prosila aby jsme přišli na 9 a ne třeba na 7, aby číšník nemusel brzo vstávat.. tak my, v dobré víře říkáme že jasně, že chápem že toho má asi moc po několika šichtách. Ale tohle byl teda otřes. Mám hotelovou školu a takhle by se k zákazníkům neměli chovat nikde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Veškeré tohle chování se týká holohlavého pana číšníka. Myslím, že vedení nebo minimálně on by se měl zamyslet jak se k lidem, kteří si přijedou užít Modravu chová. Zkazilo nám to celý den a výlet. Za mě už nikdy více!!!!!!!!!!

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Velmi prijemna restaurace, kvalitni a chutne jidlo. Urcite se vratime. DOPORUCUJEME! :-)

 • Uživatelská fotka z Pivovar Lyer
 • Uživatelská fotka z Pivovar Lyer
jitka89
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  3

Karol
Nedoporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno