Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotek

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Pivovar Kytín

Součástí každého správného pivovaru je hospoda. Ve dvou patrech pro vás mají připravených přes sto míst k sezení, v létě pak dalších padesát na čerstvém brdském vzduchu. Můžete se těšit na útulné dobové prostředí, ve kterém můžete posedět se svými přáteli a nechat čas jen tak plynout, zatímco si užíváte džbánek dobrého piva. A když vám vyhládne? Kuchyně je založená na práci s lokálními českými surovinami, ze kterých vám šéfkuchař připraví jakoukoli pochoutku od tradičních českých dobrot po naše podnikové speciality.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    3
  • Prostředí:
    5

V Kytíně jsem byl naposledy asi tak před 20 lety. Moc si z té návštěvy nepamatuji, vlastně mi tato vesnice snad krom jména nijak v paměti neuvízla. Jenže tentokrát tomu mělo být jinak. Úplně jinak. Již při příjezdu nás totiž vítá Kája Mařík a záhy se ukazuje, že tato povedená dřevěná socha není v obci osamocená. Náves je krásně upravená a místní rybníčky lemují další zajímavosti, moc pěkné dřevěné sochy, venkovní pohovky, neohrožené kachny (ty byly živé) a nesmíme zapomenout ani na zázračnou studánku, k níž se váže příběh, který měl snad dát obci jméno. Jednou z perel je pak pivovar s restaurací, jež se bude obzvláště hodit po sportovním výkonu. Tento záchytný bod první pomoci na nás volal v tomto nezvykle teplém počasí velmi intenzivně. Podnik je buďto poměrně nový či po rekonstrukci a některé jeho části se ještě dodělávají. I tak bych řekl, že jako místní hospoda je to tady překrásné. Nic přehnaného, taková poctivá práce, vkusný interiér, takhle to má být. Obsluha je klasická hospodská, poměrně rychlá, mumlá potichu, člověk občas neví, zda-li mluví na hosty nebo sobě pod fousy, či snad s kolegou? Funkce obsluhy je tu zhuštěná do podoby objednání jídla a pití a jejich následné donášky. Jídelní nabídka je tu dosti široká. Ke cti podniku slouží, že když už nabídka dochází, jsou tu schopni rychle jídelák změnit, aby vám objednávací stále neopakoval – to nemáme, tohle taky, tohohle jsou jen 2 porce atd. Bašta sama jede ve stejném duchu, poctivé hospodské jídlo. Kdyby takhle vařili u nás ve všech hospodách, to by bylo vskutku skvělé. Pravda, trochu více šťávičky či omastku by nezaškodilo. Stále je co zlepšovat. I tak nás tato oáza opět láká k další návštěvě.

Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba