Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 80x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivovar Kolčavka

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Pivo parádní, jídlo nezklame, skvělé místo pro posezení s přáteli. Velká poklona service a výčepnímu, že to všechno stíhají, protože pláč je velký a hostů ne málo... Doufám, že už mají posilu
Pivovar Kolčavka Pivovar Kolčavka Pivovar Kolčavka
Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Další zkusenost ukázala ze se mnohé nezměnilo. Personal pomalý a neochotny, dva číšníci stále u baru, jeden na internetu a čtvrtý chodí po jednotlivých stolech na otocku s jedním pivem, to není nic moc. Navíc hned po vstupu dostane člověk ránu z pretopeneho a nevyvetraneho vzduchu. Dalsi šanci až zase za rok.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající jídlo a pivo, můžu jenom doporučit. Obsluha je milá, taková správná, jakou si v pivovaru představuju. Prostředí podniku je fajn, ale je zde velký hluk. Dámské toalety by si zasloužily rekonstrukci.
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 2
Dle mého názoru je tato restauce určená pivařům, ale ne pro toho kdo se chce dobře najíst.Steak, který jsem chtěl medium -> well done.Jinak jsme byli usazeni do sklepních prostor, které jsou sice po rekonstrukci , nicméně nám byla opravdu zima .
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Ač jsem jasně napsal do poznámky při rezervaci, kde chceme sedět a kde ne a proč, obsluha o ničem něvěděla a náš stůl byl rezervován dle servírky pro někoho jiného. Nechala nás tam ale sedět, že je rezervace od pozdější hodiny, pak že se musíme přesunout na naši rezervaci stolu, který byl právě v místě, kde jsem sedět nechtěli (u pánského záchodu, kde je průvan). Nakonec to prý obsluha pořešila a my tak zůstali naštěstí sedět tam kde dosud. Pivo jako vždy výborné. Jen ta obsluha nebyla moc rychlá, na první pivo jsme čekali.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pivovar Kolčavka je moc příjemný zážitek Obrovský výběr domácích piv, kde je vidět, že do každého žejdlíku je dána obrovská dávka lásky k tradičnímu moku. Kdyby se hodnotilo pouze pivo, muselo by to být za 5 hvězd..
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Tahle návštěva se bohužel nepovedla. Byť jsem provedl rezervaci skoro týden dopředu, neměli ji zaevidovanou a nepočítali s námi. Naštěstí tu měli volno i pro 8 lidí, i když v sobotu večer tu bývá obvykle plno. A v mém případě jsem nebyl spokojený ani s jídlem, které bylo studené. Normálně bych si ho nechal ohřát, ale po úvodní diskusi nad rezervací, jsem to nechal být. Nevím, jestli to byla náhoda, nebo šla kvalita dolů, ale znovu se mi sem nechce.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO