Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 69x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pivovar Kolčavka

Přehled hodnocení
80% celkově
80% personál
80% prostředí
72% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 23x
4 30x
3 13x
2 2x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Tahle návštěva se bohužel nepovedla. Byť jsem provedl rezervaci skoro týden dopředu, neměli ji zaevidovanou a nepočítali s námi. Naštěstí tu měli volno i pro 8 lidí, i když v sobotu večer tu bývá obvykle plno. A v mém případě jsem nebyl spokojený ani s jídlem, které bylo studené. Normálně bych si ho nechal ohřát, ale po úvodní diskusi nad rezervací, jsem to nechal být. Nevím, jestli to byla náhoda, nebo šla kvalita dolů, ale znovu se mi sem nechce.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace splnila přesně to, co jsme od ní očekávali. Velký výběr vlastních piv, která jsou velmi dobrá (ochutnali jsme asi šest různých druhů) a i jídlo bylo na dobré úrovni. Myslím, že jsme tam nebyli naposledy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V pivovaru Kolčavka jsme slavili konec roku. Prostředí je taková typicky česká hospůdka. Obsluha příjemná. Pivo výtečné, doporučuji IPA nebo 12. Jídlo je poctivá česká klasika. Česnečka zklamala, ale zbytek byl výborný.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Skvělé pivo, příjemná a ochotná obsluha, rozhodně stojí za to se sem podívat a posedět.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Největší síla Kolčavky se skrývá ve výtečném pivu, i tomu, který si nepotrpí, doporučuju ochutnat alespoň místní jedenáctku (paradoxně o třídu lepší pivo než dvanáctka). Kdo si ale potrpí na ale, bitter, marzen a podobné pivní laskominy, určitě se nemusí bát ochutnat,. Tuším že přibližně z 10 speciálů, co jsem koštoval mi tu nesedl asi jeden. nabídka piva navíc s každým rokem roste. Co se jídla týče, výběr pivních snacků je skvělý. Méně mi vyhovují hlavní jídla, kde je výběr spíše mezi steaky, burgery a českou kuchyní,. Trochu mi chybí něco lehčího. Porce jsou ovšem obrovské a i z předkrmu se člověk nají dosyta. Nevýhoda je v tom, že bývá permanetně plno, v atraktivnějším čase si člověk bez rezervačky neškrtne. Obsluha je mírně zmatená, ale to se v plné hospodě dá očekávat - a popravdě raději pingla, který mě napoprvé mine než tu nepříjemnou tmavovlasou výčepní, která donedávna patřila do místního inventáře.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemný domácí pivovar pro večerní posezení u dobrého piva. Pokud vás už nebaví pít pořád dokola to stejné pivo, určitě doporučuji zajít sem. Pokud jde o jídlo, tak klasika nikdy neurazí.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Má několikátá návštěva, polévka byla dobrá, jiné jídlo jsem tentokrát nejedl. Pivo není špatné, ale záleží, jaké máte rádi. Ja preferuji pivovar Matuška a jemu podobní (Falkon, Clock a pod.), místní pivo je na mě trochu těžší ....ale to je subjektivní.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO