Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 62x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pivovar Kolčavka

Přehled hodnocení
79% celkově
78% personál
80% prostředí
72% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 21x
4 26x
3 12x
2 2x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Má několikátá návštěva, polévka byla dobrá, jiné jídlo jsem tentokrát nejedl. Pivo není špatné, ale záleží, jaké máte rádi. Ja preferuji pivovar Matuška a jemu podobní (Falkon, Clock a pod.), místní pivo je na mě trochu těžší ....ale to je subjektivní.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Kolčavka nezklamala. Pivo vynikající a jídlo na skvělé úrovni. Personál velmi milí a profesionální, co se stará, aby jste neseděli na suchu.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Obsluha byla super ve vsech smerech, jidlo taky.....a PIVO ? Vyzkouseli jsme Pale Ale 15° a nove na cepu zazvororovy special 14° a ten byl vynikajici. Vrele ho doporucuji vsem. Urcite jsme tady nebyly naposled.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Minipivovarek je sice kapanek z ruky, ale vse bohate vynahradi mistni pivecko vcetne ruznych specialu a take vynikajici kuchyne, tak dobry bucek sem naposledy mel U Tlustych v Lednici!
Celkově
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Jak jiz zde bylo napsano, obsluha velmi pokulhava, placeni ve fronte na baru jeste s dodatkem "nevim jakej ste stul" a donuceni k hledani cisla sveho stolu je opravdu nemistne. Prostredi zahradky nic moc, ale s tim se asi moc nenadela. Nejaka piva dobra, jina nesedly. Jidlo vyborne, to nelze nez doporucit.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Obsluha velmi nepozorná. Asi třikrát za večer nám donesli jiné pivo, než jsme si objednali a asi čtyřikrýt nám nabízeli jídlo, které si objednal jiný stůl. Bylo to otravné. Při příchodu, když jsme se chtěli zeptat, kde sedíme (měli jsme rezervaci) se nám nikdo dlouhé minuty nevěnoval, tak jsme se raději usadili sami. Pivo dobré, i když ne všechny mi sedly. Jídlo průměr. Placení způsobem - běžte do fronty na bar a tam zaplaťte - mě akorát naštvalo.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO