Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pivovar Kolčavka

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Pivo parádní, jídlo nezklame, skvělé místo pro posezení s přáteli. Velká poklona service a výčepnímu, že to všechno stíhají, protože pláč je velký a hostů ne málo... Doufám, že už mají posilu
Restaurace Pivovar Kolčavka Restaurace Pivovar Kolčavka Restaurace Pivovar Kolčavka
Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Další zkusenost ukázala ze se mnohé nezměnilo. Personal pomalý a neochotny, dva číšníci stále u baru, jeden na internetu a čtvrtý chodí po jednotlivých stolech na otocku s jedním pivem, to není nic moc. Navíc hned po vstupu dostane člověk ránu z pretopeneho a nevyvetraneho vzduchu. Dalsi šanci až zase za rok.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající jídlo a pivo, můžu jenom doporučit. Obsluha je milá, taková správná, jakou si v pivovaru představuju. Prostředí podniku je fajn, ale je zde velký hluk. Dámské toalety by si zasloužily rekonstrukci.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Jak jiz zde bylo napsano, obsluha velmi pokulhava, placeni ve fronte na baru jeste s dodatkem "nevim jakej ste stul" a donuceni k hledani cisla sveho stolu je opravdu nemistne. Prostredi zahradky nic moc, ale s tim se asi moc nenadela. Nejaka piva dobra, jina nesedly. Jidlo vyborne, to nelze nez doporucit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO