Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 80x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivovar Kolčavka

První várka pravého řemeslného libeňského piva je plánována na druhou polovinu října. Všichni milovníci klasického českého ležáku se tak do konce tohoto roku dočkají bohaté nabídky nového pivovaru, který opět po 86 letech bude produkovat pravé libeňské pivo… přijďte navštívit zdejší pivovar a již nyní můžete být svědky zrození nové tradice. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Pivo parádní, jídlo nezklame, skvělé místo pro posezení s přáteli. Velká poklona service a výčepnímu, že to všechno stíhají, protože pláč je velký a hostů ne málo... Doufám, že už mají posilu
Pivovar Kolčavka Pivovar Kolčavka Pivovar Kolčavka
Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Další zkusenost ukázala ze se mnohé nezměnilo. Personal pomalý a neochotny, dva číšníci stále u baru, jeden na internetu a čtvrtý chodí po jednotlivých stolech na otocku s jedním pivem, to není nic moc. Navíc hned po vstupu dostane člověk ránu z pretopeneho a nevyvetraneho vzduchu. Dalsi šanci až zase za rok.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající jídlo a pivo, můžu jenom doporučit. Obsluha je milá, taková správná, jakou si v pivovaru představuju. Prostředí podniku je fajn, ale je zde velký hluk. Dámské toalety by si zasloužily rekonstrukci.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO