Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 70x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pivovar Kolčavka

První várka pravého řemeslného libeňského piva je plánována na druhou polovinu října. Všichni milovníci klasického českého ležáku se tak do konce tohoto roku dočkají bohaté nabídky nového pivovaru, který opět po 86 letech bude produkovat pravé libeňské pivo… přijďte navštívit zdejší pivovar a již nyní můžete být svědky zrození nové tradice. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pivovar Kolčavka je moc příjemný zážitek Obrovský výběr domácích piv, kde je vidět, že do každého žejdlíku je dána obrovská dávka lásky k tradičnímu moku. Kdyby se hodnotilo pouze pivo, muselo by to být za 5 hvězd..
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Tahle návštěva se bohužel nepovedla. Byť jsem provedl rezervaci skoro týden dopředu, neměli ji zaevidovanou a nepočítali s námi. Naštěstí tu měli volno i pro 8 lidí, i když v sobotu večer tu bývá obvykle plno. A v mém případě jsem nebyl spokojený ani s jídlem, které bylo studené. Normálně bych si ho nechal ohřát, ale po úvodní diskusi nad rezervací, jsem to nechal být. Nevím, jestli to byla náhoda, nebo šla kvalita dolů, ale znovu se mi sem nechce.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO