Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 48x 100 0

Restaurace Pivovar Faltus

Přehled hodnocení
82% celkově
79% personál
88% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 26x
4 11x
3 3x
2 2x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Pivečko výborné jako vždy, gulášová variace velice chutná a řádně zalitá skvělou jedenáctkou a pak proběhla degustace všech piv. Happy hoors skvělý nápad, doufám že bude častěji.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V této restauraci nejsem poprvé, nemohu tudíž recenzi směřovat pouze na tuto návštěvu. Obsluha je zde velice náladová, záleží na koho vyjde volba u Vašeho stolu. Slečna co nás obsluhovala naposled byla milá, příjemná a ochotná. Pravý opak mohu říci o číšníkovi který nás obsluhoval tento den také. Co se týče jídla i zde panují ohromné výkyvy. Jednoduše řečeno, jednou se to kuchyni povede, podruhé je jídlo zralé na okamžité odmítnutí. Každý ať si udělá svůj názor, ale za mě rozhodně mínus této restauraci.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Krásný a nový interiér, oddělený na kuřáckou a nekuřáckou část. Vlastní pivo dobré, chutné:) Bohužel výběr z bezmasých jídel mizerný (2 jídla). Jedna varianta, kterou bych na jídelní lístek vůbec nezařadil a druhé jídlo přesolené, ale věřím, že ostatní jídla budou lepší. Dýňová polévka byla velice chutná!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
K tomuto podniku mohu bohužel napsat jen negativní zkušenost. Provedl jsem přes Restu rezervaci stolu v části pro nekuřáky, uvedl jsem na sebe dokonce nepovinné telefonní číslo. Rezervace byla bez problémů přijata, takže jsme se bez jakýchkoliv pochybností vydali na místo. Jaké bylo ale překvapení, když nám číšník neomaleně oznámil, že žádný nekuřácký stůl není volný a že máme rezervaci u kuřáků. Potvrzenou rezervaci jsem mu ukazoval v aplikaci Restu, ale bylo to marné a žádného řešení ani omluvy jsme se nedočkali a to i přesto, že tam byl volný stůl (údajně rezervovaný pro někoho jiného :-) ). Sednout si do zahulené místnosti s těhotnou manželkou jsem odmítnul a už se sem určitě nevrátíme. Jestli to takhle funguje normálně, tak by bylo asi lepší rezervace přes Restu vůbec nenabízet.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Po delší době opět návštěva a opět spokojenost jak s pivem, tak sjídlem v podobě steaku ze selečí krkovičky na grilu, kroupového salátu s mladým hráškem, cherry rajčaty a červenou cibulí
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Tentokráte jsme byli velice zklamaný obsluhou. Jídlo a pivo bylo dobré, ale obsluha neměla zájem plnit to co by se od nich očekávalo. Po vstupu do restaurace 3 holky seděli na bednách za barem a psali si na telefonu. Poté jsme 20 minut čekali jestli přijdou s jídelním lístkem nebo objednávkou pití. Nepřišly a tak jsme vyslali chlapa připomenout se k baru, ale spíše jsme chuť se zvednout a jít ven. V tu dobu kolem 19 hodiny byli obsazené asi 4 stoly, takže rozhodně to nebylo kvůli zaneprázdněnosti slečen. Otrávený obličej a žádné pozdravení, pouze podání jídelního lístku na požádání. Obsluha nás zklamala a kamarádi se s tím setkali již po několikáté a řekli, že příště půjdou raději jinam.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
výběr piv uspokojí téměř každého, za dnešního horka jsem dal přednost českotřebovské pšence, byla výborná, k jídlu jen tak lehce salát z grilované zeleniny s rozpečeným sýrem hermelín a medovo-česnekovýmdipem

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO