Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 50x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Pivovar Faltus

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Na základě doporučení jsme zavítali to této restaurace, jenž má součástí i svůj vlastní pivovar. Pivo Faltus hodnotím jako opravdu výborné a chutné pivo. K jídlu jsme si dali tatarák. Doporučuji.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dal jsem si hovězí vývar s játrovými svítky, který mě opravdu pěkně překvapil. Jako hlavní chod následoval steak s fazolkami a slaninou a másloviu bagetkou. A jako dezert bramborová placka s jablky. Vše bylo vynikající, takže jídlo hodnotím velmi pozitivně. Personál byl milý a prostředí příjemné, jenom výběr hudby nebyl úplně vhodný. Střídání pohodové hudby a duc duc během oběda bylo trochu zvláštní.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Pivečko výborné jako vždy, gulášová variace velice chutná a řádně zalitá skvělou jedenáctkou a pak proběhla degustace všech piv. Happy hoors skvělý nápad, doufám že bude častěji.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V této restauraci nejsem poprvé, nemohu tudíž recenzi směřovat pouze na tuto návštěvu. Obsluha je zde velice náladová, záleží na koho vyjde volba u Vašeho stolu. Slečna co nás obsluhovala naposled byla milá, příjemná a ochotná. Pravý opak mohu říci o číšníkovi který nás obsluhoval tento den také. Co se týče jídla i zde panují ohromné výkyvy. Jednoduše řečeno, jednou se to kuchyni povede, podruhé je jídlo zralé na okamžité odmítnutí. Každý ať si udělá svůj názor, ale za mě rozhodně mínus této restauraci.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Krásný a nový interiér, oddělený na kuřáckou a nekuřáckou část. Vlastní pivo dobré, chutné:) Bohužel výběr z bezmasých jídel mizerný (2 jídla). Jedna varianta, kterou bych na jídelní lístek vůbec nezařadil a druhé jídlo přesolené, ale věřím, že ostatní jídla budou lepší. Dýňová polévka byla velice chutná!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
K tomuto podniku mohu bohužel napsat jen negativní zkušenost. Provedl jsem přes Restu rezervaci stolu v části pro nekuřáky, uvedl jsem na sebe dokonce nepovinné telefonní číslo. Rezervace byla bez problémů přijata, takže jsme se bez jakýchkoliv pochybností vydali na místo. Jaké bylo ale překvapení, když nám číšník neomaleně oznámil, že žádný nekuřácký stůl není volný a že máme rezervaci u kuřáků. Potvrzenou rezervaci jsem mu ukazoval v aplikaci Restu, ale bylo to marné a žádného řešení ani omluvy jsme se nedočkali a to i přesto, že tam byl volný stůl (údajně rezervovaný pro někoho jiného :-) ). Sednout si do zahulené místnosti s těhotnou manželkou jsem odmítnul a už se sem určitě nevrátíme. Jestli to takhle funguje normálně, tak by bylo asi lepší rezervace přes Restu vůbec nenabízet.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO