Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 52x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Pivovar Faltus

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající jídla, zajímavý výběr, relativně nízké ceny. Jídlo servírováno dostatečně teplé a nestane se že by během předkrmu přinesli polévku nebo hlavní jídlo během polévky. Výborný předkrm - sýrový tatarák. Nejslabším článkem je personál, který by mohl být usměvavější a pozornější. Byli jsme v restauraci skoro sami a servis docela vázl. Ale naše poklona patří kuchaři, jídlo bylo vynikající. 4 hvězdičky jen kvůli obsluze, jinak by to bylo jednoznačně 5 hvězdiček.
Pivovar Faltus Pivovar Faltus Pivovar Faltus Pivovar Faltus
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Do restaurace jsme přišli ve 12:40, z obědového menu už nebylo žádné jídlo. Dali jsme si tedy králičí játra s hranolkami (naprosto suché jídlo bez jakékoliv šťávy) a vepřový bok na medu (opět suché, bez chuti, kůrka byla gumová a pečené jablko bylo včetně jadrince a stopky). Jídlo jsme dostali za cca 45 min. při téměř prázdné restauraci (cca 3 stoly obsazene) bez jakéhokoliv upozornění na delší dobu přípravy a omluvu obsluhy. Obsluha naprosto tragická, povídají si u baru a hosté je moc nezajímají. Pivo (ačkoliv polovinu nabídky neměli) velmi dobré a zároveň jediné pozitivní na naší návštěvě. Doufám že se někdo z majitelů zamyslí a začne s podnikem něco dělat, protože potenciál a prostor pro zlepšení je obrovský.
Pivovar Faltus
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Na základě doporučení jsme zavítali to této restaurace, jenž má součástí i svůj vlastní pivovar. Pivo Faltus hodnotím jako opravdu výborné a chutné pivo. K jídlu jsme si dali tatarák. Doporučuji.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dal jsem si hovězí vývar s játrovými svítky, který mě opravdu pěkně překvapil. Jako hlavní chod následoval steak s fazolkami a slaninou a másloviu bagetkou. A jako dezert bramborová placka s jablky. Vše bylo vynikající, takže jídlo hodnotím velmi pozitivně. Personál byl milý a prostředí příjemné, jenom výběr hudby nebyl úplně vhodný. Střídání pohodové hudby a duc duc během oběda bylo trochu zvláštní.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Pivečko výborné jako vždy, gulášová variace velice chutná a řádně zalitá skvělou jedenáctkou a pak proběhla degustace všech piv. Happy hoors skvělý nápad, doufám že bude častěji.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V této restauraci nejsem poprvé, nemohu tudíž recenzi směřovat pouze na tuto návštěvu. Obsluha je zde velice náladová, záleží na koho vyjde volba u Vašeho stolu. Slečna co nás obsluhovala naposled byla milá, příjemná a ochotná. Pravý opak mohu říci o číšníkovi který nás obsluhoval tento den také. Co se týče jídla i zde panují ohromné výkyvy. Jednoduše řečeno, jednou se to kuchyni povede, podruhé je jídlo zralé na okamžité odmítnutí. Každý ať si udělá svůj názor, ale za mě rozhodně mínus této restauraci.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Krásný a nový interiér, oddělený na kuřáckou a nekuřáckou část. Vlastní pivo dobré, chutné:) Bohužel výběr z bezmasých jídel mizerný (2 jídla). Jedna varianta, kterou bych na jídelní lístek vůbec nezařadil a druhé jídlo přesolené, ale věřím, že ostatní jídla budou lepší. Dýňová polévka byla velice chutná!

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO