Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 52x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Pivovar Faltus

Součástí pivovaru je i restaurace s letní krytou a nekrytou zahrádkou. Celková kapacita restaurace je cca 120 míst, včetně letní zahrádky. Interiér restaurace je zařízen v retro stylu s motoristickou tématikou. Nabídka kuchyně Pivovaru Faltus je založen na vaření výhradně z čerstvých surovin. Skladba jídelního lístku je tvořena atraktivními pokrmy české a moravské kuchyně připravenými dle osvědčených starodávných, ale i nejmodernějších receptur. V 1. patře budovy je k dispozici „multifunkční salónek“ s kapacitou cca 20 míst s vlastním sociálním zázemím a plně vybavenou kuchyňkou s barem. V salónku můžete uspořádat firemní oslavy a večírky, školení, rodinné oslavy, společenské akce, svatby apod.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající jídla, zajímavý výběr, relativně nízké ceny. Jídlo servírováno dostatečně teplé a nestane se že by během předkrmu přinesli polévku nebo hlavní jídlo během polévky. Výborný předkrm - sýrový tatarák. Nejslabším článkem je personál, který by mohl být usměvavější a pozornější. Byli jsme v restauraci skoro sami a servis docela vázl. Ale naše poklona patří kuchaři, jídlo bylo vynikající. 4 hvězdičky jen kvůli obsluze, jinak by to bylo jednoznačně 5 hvězdiček.
Pivovar Faltus Pivovar Faltus Pivovar Faltus Pivovar Faltus
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Do restaurace jsme přišli ve 12:40, z obědového menu už nebylo žádné jídlo. Dali jsme si tedy králičí játra s hranolkami (naprosto suché jídlo bez jakékoliv šťávy) a vepřový bok na medu (opět suché, bez chuti, kůrka byla gumová a pečené jablko bylo včetně jadrince a stopky). Jídlo jsme dostali za cca 45 min. při téměř prázdné restauraci (cca 3 stoly obsazene) bez jakéhokoliv upozornění na delší dobu přípravy a omluvu obsluhy. Obsluha naprosto tragická, povídají si u baru a hosté je moc nezajímají. Pivo (ačkoliv polovinu nabídky neměli) velmi dobré a zároveň jediné pozitivní na naší návštěvě. Doufám že se někdo z majitelů zamyslí a začne s podnikem něco dělat, protože potenciál a prostor pro zlepšení je obrovský.
Pivovar Faltus
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO