Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 19x 100 0

Restaurace Černý orel Kroměříž

Přehled hodnocení
87% celkově
86% personál
86% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 9x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Pěkný interiér , dobré pivo vlastní výroby, chuťově povedené ... ALE žádný oslnivý výběr hlavních jídel, neochota připravit poloviční porci pro dospělého , což se nakonec ukazalo jako dobré řešení, protože porce byly i na můj vkus menší.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Další návštěva v Černém orlu a opět spokojenost. Pivo není úplně přesně dle našeho vkusu, ale skvěle tam vaří a je tam útulno, k čemuž přispívá i výborná obsluha.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vybrala jsem si z denního menu grilovaného lososa s grilovánou zeleninou. Příjemné bylo, že u poledního menu je polévka v míse na stole a zákazník si může přidat. Vše bylo čerstvé a chutné. Určitě se ráda zastavím, až budu opět v Kroměříži.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace má příjemné prostředí, jen hudební produkce byla na můj vkus hlasitější. Jídlo bylo z čerstvých surovin a velmi chutné. Dala jsem si z denního menu grilovaného lososa s grilování zeleninou. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Černý orel Kroměříž
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Wow. One of my favourite restaurants in Czech Republic. The food here is just AMAZING. I am situated 80 km away fron this place but I will definitelly get back to try everything they have on the menu. What a pleasant surprise!
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Zastavili jsme se nacerpat sily po dnesnim vylete. Pivo bylo v poradku, ale zadny zazrak, jidlo bylo fajn. Pan, ktery nas obsluhoval, byl trosku kysely, ale jeho kolegynka prijemna. Prostor je tu pekny.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná restaurace ve středu města s vlastním pivem (dobré polotmavé) a velmi pozornou a ochotnou obsluhou. Ta se při objednávce umíchaného tatarského bifteku velmi podrobně zeptá na představu ingrediencí a chuti a po chvíli přinese něco, co připomíná zázrak. Nejedl jsem lepší tatarák Opravdu báječná hospoda. Doporučuji všem...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace, pivovar a penzion Černý orel se nachází v samém centru města Kroměříže na hlavním Velkém náměstí. Interiér je rozčleněn do několika sekcí, které jsou odděleny v přední části stupni a ve střední a zadní části jsou to samostatné místnosti, nazývané Židovna a Pivní lékárna. Ve vnitrobloku je i zahrádka, izolovaná od ruchu velkoměsta se specifickou atmosférou. V patře se pak nachází ještě kuřácký bar Něžný barbar. Dominantou podniku, která upoutá hned při vstupu, je pivní varna, kde při troše štěstí je možné vidět sládka vařit pivo. Dřevěné broušené podlahy, stoly a židle z masivu a množství dalších pivovarnických propriet stylově dotvářejí celkovou atmosféru. Za zmínku stojí i osvětlovací tělesa, především kovová monstra v Židovně. Obsluha je seriozní, sympatická a rychlá, ale občas je není na place moc vidět. K pití zkouším místní stejnojmenné 11° pivo napřed v provedení tmavém, které je vařeno z českého, mnichovského, karamelového a barevného sladu a na jazyku se projevuje karamelovými a kávovými tóny. Poté přecházím na 11° světlý ležák, plné a lehké chuti s jemnou hořkostí na konci. Jídelní menu startuje pečená paprika plněná kozím sýrem s rukolovým pestem a opečenou celozrnnou bagetkou. Krásná úprava na talíři předznamenává delikátní a harmonickou chuť. Všechny složky spolu krásně souzní, žádná nevystupuje do popředí, ale ani na jednu se hned tak nezapomene. Je to nádhera a prvotřídní vstupenka do gastronomického ráje. Jako hlavní chod jsem zvolil filet z candáta se špenátovými bramborami a smetanovou omáčkou. I v tomto případě to na talíři vypadá velmi pěkně, přitom je to prosté a nekomplikované, bez zbytečného kouzlení. Ryba je skvěle připravena, brambory se špenátem jsou výborné a smetanová omáčka to celé obaluje jemností a uhlazuje všechny ostré hrany. Grilovaný pomeranč je vychytávka navíc a funguje víceméně jako zajímavá dekorace, než že by přinášel nějaký chuťový zážitek. Každopádně celek je opět vyvážený a harmonický. Závěr obstarává domácí cheesecake s omáčkou z lesního ovoce, cappuccino a 15letý stářený rum Malteco z Guatemaly. Dezert je po předchozích výtečných chodech už trochu zklamáním, i když rozhodně není špatný. Káva je silná a dobrá. Rum je sametový a zapamatovatelné jsou především čokoládové tóny. Černý orel v Kroměříži nezklame žádné srdce gurmána a rozhodně stojí za návštěvu.
Restaurace Černý orel Kroměříž Restaurace Černý orel Kroměříž Restaurace Černý orel Kroměříž
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO