Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 31x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pivovar Bašta

Pivovar nabízí kromě hlavní části (cca 40 míst) i dva salónky (cca 40 a 20 míst), v suterénu pak máme další salónek s cca 15 místy. Za slušného počasí můžete posedět na zahrádce s dalšími 40 místy. Ve všech prostorách (včetně zahrádky) je k dispozici Wi-Fi s bezplatným přístupem na internet. S výjimkou zahrádky, na níž jediné je dovoleno kouřit, se v celém pivovaru nekouří.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kdo má rád českou kuchyni, tak zde bude jistě spokojený. Kdo má rád poctivé české pivo, tak tady u jednoho určitě nezůstane. Kromě poctivých čekých ležáků, zde mají také specialní belgická piva.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pivko moc dobré, oběd taky, a kachní játra v sádle jako "dezert" prostě nedostižná :). Prověřili jsme i belgická piva a višňový Kasteel vyhodnotili jako skvělou náhradu portského :). Bašta zatím nikdy nezklamala.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Basta je v Nuslich jasna volba na nedelni obed. Kachnicka vynikajici, obsluha rychla a mila a vanocni 16 se letos doopravdy povedla :-) Brzo se vratime na dalsi!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO