Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 23x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivovar a Restaurant U Krále Ječmínka

Přehled hodnocení
86% celkově
77% personál
84% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 11x
4 9x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tak kvůli tomuhle pivovarskemu žebírku se sem pravidelně vracíme, byť jsme z Olomouce. I ostatní jídla jsou vynikající, obsluha vždy velmi příjemná. Vaří tu skvělé pivo. Není co vytknout, snad jen, že nejde platit kartou.
Pivovar a Restaurant U Krále Ječmínka
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace jsme šli na doporučení přátel. Dali jsme si steaky. Všechny byly hotové podle našeho přání. Velká chutná obloha a výborné domácí omáčky. Za dobrou cenu opravdu velmi dobré jídlo. Byli jsme moc spokojeni.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme skupina 11 lidí,takže hodnotíme kladně,že nám restaurace vyšla vstříc i když bylo plno a otevřela salónek. Jídlo bylo opravdu velmi dobré. Byli jsme moc spokojeni jak s jídlem, tak s personálem. Určitě se zase brzo vrátíme.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Obsluha pomalejší, ale bylo dost plno, takže fajn. Doporučuju :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tahle restaurace nás opět nezklamala. Vždy se sem rádi vracíme na vynikající jídlo. Vyhlášená jsou pečená hovězí žebra, opravdu luxusní. Personál vždy velmi příjemný, usměvavý. Vaří zde vynikající pivo, není co vytknout. Určitě se vrátíme.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Náš dříve velmi oblíbený podnik nás tentokrát opravdu zklamal. Doufám, že měli jen špatný den. Dlouho jsme čekali než vůbec někdo přijde ke stolu s jídelním lístkem, dlouho na jídlo, které bohužel nestálo za nic. Dříve člověk ještě neměl dopito a už mu na stole přistálo další pivo, tentokrát jsme zoufale vyhlíželi obsluhu, abychom si mohli objednat. Opravdu velká změna k horšímu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace U Krále Ječmínka je už dlouho naše oblíbená a zatím nás nezklamalo ani jídlo, ani obsluhující personál. Porce velké a ceny rozumné. Určitě se sem tam zase vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dobrý den,byli jsme velice spokojeni-se vším.Pírkova.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurece U krále Ječmínka je naše oblíbená už spoustu let. Jídlo nikdy nezklame, porce poctivé a cena přiměřená. Už jsme ji navštívili se spoustou přátel a dalším doporučili.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Ačkoli jsme dorazili o půl hodiny dřív, stůl už jsme měli připravený. S obsluhou jsme byli spokojeni, jidlo take dobre, i kdyz uz jsem zde mela i lepsi. Kachni prsicka se stouchanym bramborem byla dost sucha-mozna by to chtelo nejakou omacku ci stavu.Pivo také dobré. Od okna dost táhlo, příště si vezmu svetr, ale určité se zase vrátíme.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO