Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 19x 100 0

Pivovar a Restaurant U Krále Ječmínka

Přehled hodnocení
87% celkově
82% personál
83% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 10x
4 6x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tahle restaurace nás opět nezklamala. Vždy se sem rádi vracíme na vynikající jídlo. Vyhlášená jsou pečená hovězí žebra, opravdu luxusní. Personál vždy velmi příjemný, usměvavý. Vaří zde vynikající pivo, není co vytknout. Určitě se vrátíme.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Náš dříve velmi oblíbený podnik nás tentokrát opravdu zklamal. Doufám, že měli jen špatný den. Dlouho jsme čekali než vůbec někdo přijde ke stolu s jídelním lístkem, dlouho na jídlo, které bohužel nestálo za nic. Dříve člověk ještě neměl dopito a už mu na stole přistálo další pivo, tentokrát jsme zoufale vyhlíželi obsluhu, abychom si mohli objednat. Opravdu velká změna k horšímu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace U Krále Ječmínka je už dlouho naše oblíbená a zatím nás nezklamalo ani jídlo, ani obsluhující personál. Porce velké a ceny rozumné. Určitě se sem tam zase vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dobrý den,byli jsme velice spokojeni-se vším.Pírkova.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurece U krále Ječmínka je naše oblíbená už spoustu let. Jídlo nikdy nezklame, porce poctivé a cena přiměřená. Už jsme ji navštívili se spoustou přátel a dalším doporučili.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Ačkoli jsme dorazili o půl hodiny dřív, stůl už jsme měli připravený. S obsluhou jsme byli spokojeni, jidlo take dobre, i kdyz uz jsem zde mela i lepsi. Kachni prsicka se stouchanym bramborem byla dost sucha-mozna by to chtelo nejakou omacku ci stavu.Pivo také dobré. Od okna dost táhlo, příště si vezmu svetr, ale určité se zase vrátíme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Rodiče dali na naše doporučení a byli spokojeni. Obsluha prý fungovala dobře, jídlo bylo vynikající a dostatečně velké porce. Prý ani moc dlouho nečekali. Prostě vše jak má být.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Již po několikáté jsme navštívili restauraci u Ječmínka a opět musíme konstatovat, že kvalita zdejšího jídla je neustále na vysoké úrovni a můžeme tento podnik vřele doporučit všem, kdo se chce dobře najíst. Rádi se sem vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jejich pečená hovězí žebra jsou naprosto bezkonkurenční. Pravidelně na ně jezdíme z Olomouce a kvalita vždy na jedničku. Další jídla z nabídky také bez výhrady. Obsluha příjemná, pivo skvělé, co vic si přát. Rádi se opět vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO