Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 25x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivovar a Restaurant U Krále Ječmínka

Výtečná kuchyně, originální atmosféra. To je restaurace U krále Ječmínka v centru Prostějova. Na výčepu najdete až 5 druhů zde uvařeného poctivého piva. Pro přespolní i hosty domácí jsou připraveni přichystat oslavy, večírky a různé jiné společenské posezení za účelem utužování vzájemných vztahů, jakož i veselé zábavy. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dnes opět všechno perfektní. Tentokrát jsme si nedávali minutky, ale stavili jsme se na obědové menu a jídlo bylo naprosto skvělé. Porce byli velké a obsluha obdivuhodně rychlá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
U krále Ječmínka je moc hezká a velká restaurace, obsluha je velice příjemná jídlo fantastické a čekání na něj není příliš zdlouhavé. Na výběr je pivo vařené přímo tam, což je taky dobré.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tak kvůli tomuhle pivovarskemu žebírku se sem pravidelně vracíme, byť jsme z Olomouce. I ostatní jídla jsou vynikající, obsluha vždy velmi příjemná. Vaří tu skvělé pivo. Není co vytknout, snad jen, že nejde platit kartou.
Pivovar a Restaurant U Krále Ječmínka
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO