Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 23x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivovar a Restaurant U Krále Ječmínka

Výtečná kuchyně, originální atmosféra. To je restaurace U krále Ječmínka v centru Prostějova. Na výčepu najdete až 5 druhů zde uvařeného poctivého piva. Pro přespolní i hosty domácí jsou připraveni přichystat oslavy, večírky a různé jiné společenské posezení za účelem utužování vzájemných vztahů, jakož i veselé zábavy. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tak kvůli tomuhle pivovarskemu žebírku se sem pravidelně vracíme, byť jsme z Olomouce. I ostatní jídla jsou vynikající, obsluha vždy velmi příjemná. Vaří tu skvělé pivo. Není co vytknout, snad jen, že nejde platit kartou.
Pivovar a Restaurant U Krále Ječmínka
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace jsme šli na doporučení přátel. Dali jsme si steaky. Všechny byly hotové podle našeho přání. Velká chutná obloha a výborné domácí omáčky. Za dobrou cenu opravdu velmi dobré jídlo. Byli jsme moc spokojeni.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme skupina 11 lidí,takže hodnotíme kladně,že nám restaurace vyšla vstříc i když bylo plno a otevřela salónek. Jídlo bylo opravdu velmi dobré. Byli jsme moc spokojeni jak s jídlem, tak s personálem. Určitě se zase brzo vrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO