Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 21x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pivovar a restaurace Pražský most u Valšů

Přehled hodnocení
76% celkově
82% personál
84% prostředí
73% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 10x
4 3x
3 5x
2 1x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
restaurace neni bohuzel nicim vyjimecna, vlastni pivot o ze codite na zavhod odo domova duchodcu nezachrani....
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili dle hodnocení na restu. cz abychom taky přispěli. Příjemná obsluha. Pokud se chcete dobře A PŘÍJEMNĚ najist můžu za sebe jen doporucit.
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 1
Pivo dobré, obzvláště řezané je povedené. Pečené koleno tvrdé, vysušené. Takže na pivo zajít, jídlo si dát jinde.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Do této restaurace jsem zavítal kvůli voucheru ze slevomatu a proto, že si vaří své pivo. Pivo mohu s klidným svědomím doporučit, ale k jídlu mám výhrady. Člověk by si řekl, že když už je v podniku, který je v centru a za svíčkovou si účtuje 200 korun, tak ta svíčková bude stát za to. Nestála a karlovarské knedlíky, které ke svíčkové podávají nečekejte, protože jsou opravdu jen na jídelním lístku. Na talíři budete mít knedlík klasický houskový. Na pivo si zde asi ještě někdy zajdu, ale na průměrné jídlo za turistické ceny ne.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byliśmy ogromnie zaskoczeni niesamowitym smakiem pelemene/pielmeni!! Tak fantastycznie zrobionych pierożków do tego podanych z gęstą śmietaną w samym sercu Pragi nie spodziewaliśmy się. Na szczęście mieszkamy blisko i będziemy tam wracać wielokrotnie. Polecam ze szczerego serca!! :) Zapomniałbym o obsłudze - z przysłowiową świecą można szukać tak miłej i profesjonalnej osługi :)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Krásné prostředí, zajímavé vlastní pivo. Já si dal řezané, které se v půlitru nesmíchá, ale nechá krásné dvě barvy. Obsluha průměrná, spíše pomalá, ale jinak super.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Moc hezke sklepni prostredi, naaadherne zidle a nabytek, mila a ochotna servirka. Na posezeni s prateli jako stvorene, muzem jen doporucit. Vsem se zde velice libilo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi dobré místo pro rodinnou večeři, doporučuji si ochutnat vepřové kolínko a k tomu si dát pivo, které v této restauraci vaří sámi. Určitě se nejednou vrátíme! It is very good place for family dinner. I recommend to try here a pork knuckle and beer, which is brewed right here! We will be happy to visit you again!
Pivovar a restaurace Pražský most u Valšů Pivovar a restaurace Pražský most u Valšů
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Nejlepší na návštěvě bylo místní prostředí a pivko. Personál taky super, pozorný, pokud projevíte zájem nenásilně si s Vámi povídají o místním pivku. Jídlo bylo průměrné, od 15-18 hodin mají příjemnou akci 1+1 zdarma. Pokud bych měl za místní žebra platit plnou cenu byl bych asi zklamaný, ale takhle šlo.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO