Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 21x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pivovar a restaurace Pražský most u Valšů

Když se před vámi náhle s rázným bouchnutím o stůl objeví pořádně orosený půllitr čerstvě uvařeného českého piva a vedle něj se zaskví bohatě obložený talíř s pikantním vepřovým kolenem, srdce každého gurmána rychle pookřeje a všechny denní starosti a stres jsou v mžiku za vámi. 

Právě nyní vás totiž čeká zasloužený odpočinek. I když jste poblíž rušného nábřeží s dominantou Karlova mostu, kde věčný proud tramvají a vozů žije ve spěchu a shonu svým nepřetržitým klokotem, v pivní restauraci „Pražský mostu Valšů“ najdete vytoužený klid, domácí pohodu a ochotnou obsluhu. V útulných prostorách zdejší restaurace je vždy příjemně. Ve vzduchu cítíte typickou vůni žateckého chmele, tu a tam je slyšet cinkání džbánků piva a smích ruměných návštěvníků, kteří se zde vesele baví za poslechu oblíbených melodií českého folklóru. Masivní dubový nábytek dýchá teplem domova a středověké kamenné zdi připomínají slavnou historii zlaté Prahy.To vše slibuje nezapomenutelný večer v příjemné společnosti.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
restaurace neni bohuzel nicim vyjimecna, vlastni pivot o ze codite na zavhod odo domova duchodcu nezachrani....
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili dle hodnocení na restu. cz abychom taky přispěli. Příjemná obsluha. Pokud se chcete dobře A PŘÍJEMNĚ najist můžu za sebe jen doporucit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO