Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 28x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivovar a restaurace Pivovarský Dům

Ihned po otevření na jaře 1998 se tento minipivovar s restauraci stal jedním z nejoblíbenějších podniků v Praze. Minipivovar, který je součástí a dominantou interiéru restaurace, nabízí minimálně osm druhů piva. Kromě "Štěpána", světlého a tmavého klasického českého ležáku, můžete ochutnat také piva, která jinde nenajdete. Je to na příklad pivo pšeničné, kávové, višňové, kopřivové, banánové nebo minimálně 1 speicál měsíce dle momentální nabídky. Zvláštní specialita je "pivní sekt", zvaný Šamp a pivní aperitiv Black Hill. Kuchyně nabízí po celý den to nejlepší z tradiční české kuchyně. Při přípravě některých pokrmů – od předkrmů k desertům – se používá pivo.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
A good place to try traditional Czech dishes and beer. There was eight different tastes of beer, like coffee, banana, cherry, nettel tastes and classical tastes like light, dark and wheat.
Pivovar a restaurace Pivovarský Dům Pivovar a restaurace Pivovarský Dům
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme zde s kamarády jen na pivu, takže jídlo nemůžu hodnotit :) Ale pivo měli výborné.. i ovocné speciály. Na fotce je malé řezané :) jinak personál byl milí a prostředí příjemné :)
Pivovar a restaurace Pivovarský Dům
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Byla tam trochu zima. Pivo mohu vřele doporučit. Ochutnali jsme i banánové a kávové a oboje bylo moc dobré. K jídlu jsme měli pouze klobásu, takže nemohu hodnotit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO