Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 30x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivovar a restaurace Pivovarský Dům

Ihned po otevření na jaře 1998 se tento minipivovar s restauraci stal jedním z nejoblíbenějších podniků v Praze. Minipivovar, který je součástí a dominantou interiéru restaurace, nabízí minimálně osm druhů piva. Kromě "Štěpána", světlého a tmavého klasického českého ležáku, můžete ochutnat také piva, která jinde nenajdete. Je to na příklad pivo pšeničné, kávové, višňové, kopřivové, banánové nebo minimálně 1 speicál měsíce dle momentální nabídky. Zvláštní specialita je "pivní sekt", zvaný Šamp a pivní aperitiv Black Hill. Kuchyně nabízí po celý den to nejlepší z tradiční české kuchyně. Při přípravě některých pokrmů – od předkrmů k desertům – se používá pivo.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 1
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Dobre lokalni pivo, jidlo nemohu posoudit, ochutnal jsem pouze kus kolena. Pristredi odpovida cenove relaci, snazi se o jakous historizujici atmosferu - restaurace nenadchne, ale ani neurazi. Pokud chcete s prateli na pivo, muze byt dobra volba. Pozor vsak na hlucne turisty.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO