Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivovar a hotel Na Rychtě

Restaurace Pivovar Hotel Na Rychtě nacházející se v samotném centru Ústí nad Labem je atmosférou tradiční česká pivnice podtržená fotografiemi z doby, kdy to byl vyhlášený hostinec U Hüblů, později U Mádrů. Nabízí 200 míst k sezení, prostornou zahrádku a nekuřácký, samostatně oddělený prostor.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Pěkná restaurace na posezení s přáteli, prostředí je trochu rušné a otevřené, ale zase je tu možnost usadit velkou skupinu lidí pohromadě. Obsluha je tu vcelku příjemná, doporučuji ochutnat některé z piv, které je vynikající. Jídlo je také dobré, jen není takový výběr.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo z menu po objednávce velmi rychle dodali, všem moc chutnalo (i když my jsme byli jako skupina vděční strávníci). Jen to prostředí bylo hlučnější, ale to bohužel k otevřené restauraci patří :)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO