Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 21x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivnice Zlý Časy

Zlý Časy jsou to pravé místo pro milovníky piva. Z 24 píp tu čepují pivo ze středních a malých českých a moravských pivovarů. Nabídka je doplněna lahvovými pivy z nejrůznějších koutů světa. Ty lze zakoupit i v "pivkupectví".

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
No po tom fiasku s burgrem (jejich fiasku) jsem vyzkoušel pečený vepřový žebra na 500 gramů za 199 Kč. Porce na pohled velká, na snědění dostačující, vlastně přesně akorát. A chuť? To nejdůležitější? Žádné zklamání. Ale už jsem ochutnall i mnohem lahodnější... Nicméně CENA/VÝKON fajn.
Pivnice Zlý Časy
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 1
Pojďme si říct hned úvodem, že jídlo byl totální propadák! Měl jsem tady opakovaně burger s bůčkem, a byl vynikající. S důvěrou jsem si objednal burger s trhanym vepřovym.... Jo, maso moc dobrý, akorat ten červenej zelnej salát to totálně zabil! Plnej tekutiny zcela promáčel bulku, při prvním zakousnutí se to rozstříklo na všechny strany (fleky na džínách byly fakt príííma), prsty od rozpadající se rozmáčený bulky byly taky nááádherný...
Pivnice Zlý Časy
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO