Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivnice U Tesaře

Přehled hodnocení
93% celkově
96% personál
68% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 2x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Je zde opravdu výborné pivo. Sám jsem sice nejedl, ale tlačenka, kterou si objednal kamarád, vypadala velmi dobře. Ono i prostředí je vkusně zařízené, nicméně vzhledem k tomu, že se hospoda nachází v podzemí, tak je tím silně ovlivněno.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pivo zde mají vždy ve výborné kondici. Pokaždé rád vyzkouším nějaký nový Ale. Moc se mi líbí, že je pivnice nekuřácká. Takže můžu doporučit a rád se opět vrátím.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
IPA week nas nalakal k navsteve pivnice i kdyz bezne chodime jen do hostince. Ziva muzika nas potesila, ale celkovy dojem z prostredi kazi horsi zachody. Piva i jidlo byly moc dobre, tady si neni na co stezovat. ;-)
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Velice milá obsluha, snadná domluva, v jedenáct mi donesli z kuchyně polévku. V podniku bylo plno, ale špatná akustika lehce kazila dojem. Jinak spokojenost a navštívím znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super pivnice, jak pivo, tak chuťovky k pivu výborné, tvarůžkovy chleba, nivove koule, klobása, chlebik čerstvý, takže doporučuji. Obsluha příjemná, i když byl podnik plný, tak stihali.
Pivnice U Tesaře
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Pěkná pivnice na Veveří. Účastnili jsme se zde prvních narozenin pivnice, součástí byl kvíz, byla to super akce. Pivečka výborná, čepují i šnyty. Pivovar Ohrada, Rohozec a IPA Valášek. Ochutnali jsme bůčkový, tvarůžkovy chléb, nivovou kouli, skvarkovou pomazánku a klobasu, vše super, chlebik čerstvý. Kamarádi měli guláš a zelnačku a též byli spokojení, doporučuji
Pivnice U Tesaře Pivnice U Tesaře Pivnice U Tesaře Pivnice U Tesaře

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO