Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivnice U Sadu

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Tato pivnice nabízí nejen velký výběr piva, ale i zajímavou a širokou nabídku jídel. Navštívila jsem tuto pivnici při příležitosti vinobraní, takže bylo úplně plno. Objednaná jídla (předkrmy) jsme dostali až po hodině a půl čekání! Pochopím, že opravdu bylo plno, (i když se to dalo předpokládat), ale nechápu, že restaurace dělala rozvozy a zákazníci v restauraci čekali. Doporučuji nesedat do místnosti u akvária, je tam šílený vzduch a velké dusno z vedlejší kuchyně. Vzhledem k okolnostem probíhajícího vinobraní bych ráda někdy zašla v méně hektický den, protože tu všem chutnalo :).
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Obsluha ne moc privetiva, misto "vurtu na pivu" byl na taliri "točeňák" v podivne vonici moukou zahusteny marinade "z piva" a od servisu sem se musel domahat uctenky a to vic krat. Obsluha byla evidentne na mne nastvana, kdyz mi meli automaticky predlozit uctenku. K jidlu se dal vyjadrovat nechci, pivo dobry.
Celkově     
personál 3
prostředí 4
jídlo 1
To, že slečna servírka zapomněla předat objednávku, tudíž jsme čekali 40 minut, bych ještě skousl, ale dostat úplně vysušený kuřeci steak, nebo tvrdý bramborák, to je průser.. Rozhodně nedoporučuji!!
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Pivnice U Sadu Pivnice U Sadu

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO