Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivnice U Sadu

Přehled hodnocení
86% celkově
74% personál
80% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 4x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Tato pivnice nabízí nejen velký výběr piva, ale i zajímavou a širokou nabídku jídel. Navštívila jsem tuto pivnici při příležitosti vinobraní, takže bylo úplně plno. Objednaná jídla (předkrmy) jsme dostali až po hodině a půl čekání! Pochopím, že opravdu bylo plno, (i když se to dalo předpokládat), ale nechápu, že restaurace dělala rozvozy a zákazníci v restauraci čekali. Doporučuji nesedat do místnosti u akvária, je tam šílený vzduch a velké dusno z vedlejší kuchyně. Vzhledem k okolnostem probíhajícího vinobraní bych ráda někdy zašla v méně hektický den, protože tu všem chutnalo :).
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Je zde pěkná zahrádka
Pivnice U Sadu
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velky výběr točeneho piva a dokonce maji vlastni nefiltrovanou jedenáctku Sadek. Jidlo velke porce měli jsme co dělat aby jse to vůbec snědli. Doporučuji
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Obsluha ne moc privetiva, misto "vurtu na pivu" byl na taliri "točeňák" v podivne vonici moukou zahusteny marinade "z piva" a od servisu sem se musel domahat uctenky a to vic krat. Obsluha byla evidentne na mne nastvana, kdyz mi meli automaticky predlozit uctenku. K jidlu se dal vyjadrovat nechci, pivo dobry.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 5
Dobry podnik. Nic moc prostredi, ale maji zahradky. Nevsimava, pomala obsluha. Kvalitni jidlo a dobre piti. Cena je rozumna a odpovida kvalite. Celkove prumerny zazitek, doporucuji, ale jen kvuli jidlu.
Celkově     
personál 3
prostředí 4
jídlo 1
To, že slečna servírka zapomněla předat objednávku, tudíž jsme čekali 40 minut, bych ještě skousl, ale dostat úplně vysušený kuřeci steak, nebo tvrdý bramborák, to je průser.. Rozhodně nedoporučuji!!
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Pivnice U Sadu Pivnice U Sadu
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Sad je naše klasika. Krásné prostředí mezi Žižkovem a Vinohrady, hned kousek od restaurace je večer krásně osvětlená Žižkovská věž. Obsluha milá, v dolní části restaurace stolní fotbálek, rozmanitost piv, steaků a dalších pochutin.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Pivnice U Sadu Pivnice U Sadu Pivnice U Sadu
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Výborná pivní restaurace s velkou nabídkou zajímavých piv z malých pivovarů. Vynikající je pivo Sádek vařené přímo pro tento podnik,ale i další pivní nabídka nezklame a hlavně se často obměňuje. Jídlo má dobrý standard a dobré ceny.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO