Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Pivnice U Pivrnce

Pivrnec, pivo a hospoda, to jsou spojené nádoby. Hospoda U Pivrnce je klasická hospůdka s tradiční českou kuchyní s možností zalít dobré jídlo zlatavým mokem. Dvě patra příjemného prostředí rozděleného na kuřácké a nekuřácké prostory, ve kterých se hosté pobaví nad kreslenými vtipy rozmístěnými po zdích a stropech hospůdky. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemna hospoda u Staromestskeho náměstí. Krásne se tady da slavit na Silvestra a v půlnoci vyjít na Starom.náměstí. Meli jsme plznicku a guláš v chlebu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
V okolí Staromáku je spousta hospoda, ale většina jich je spíše pro cizince, tahle je pro nás, klasika, příjemná obsluha, narváno, žádný kecy od 22 h, že už poslední objednávka:-)dobrý pivko a i dobrý steak jsem měla...
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO