Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivnice u Mejly

Přehled hodnocení
0% celkově
0% personál
0% prostředí
0% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Pivnice / sportbar / nonstop. Už dle názvu je jasné, že zde nejde o jídlo. Mraženou pizzu ohřátou v mikrovlnce opravdu nedoporučuji. Jinak panáky, pivo bez problému. Možnost zábavy v podobě juboxu či šipek.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dávám vysoké hodnocení, protože je to můj oblíbený nonstop. Obsluha je moc příjemná a už si nás pamatuje a ví vždycky co si dáme. Výborné místo na sportovní přenosy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Můj oblíbený podnik na Andělu. Klasický sportbar - nonstop kde je několik televizí a pátky soboty si nemáte skoro kam sednout. Točí zde velmi dobré pivo Staropramen a obsluha je vždy příjemná.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Pivnice nonstop, takže je jasné, že žádná velká kvalita to nebude, jidlo vzasadě není krom mražené pizzy. Pivo Staropramen, interiér dřevěný do stylu sportbaru. Výhodou je otevírací doba, televize s přenosem sportu ve všech místnostech a šipky. Takový fajn po párty místo.
Recenze je užitečná (0)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Můj velice oblíbený nonstop bar v centru Anděla. Pití je zde za super peníze. Je zde několik televizí kde se pouští sportovní kanály, vždy když chceme nějaký sport sledovat obsluha nám vyjde vstříc a zapne nám co chceme. Doporučuji!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace je blizko metra B zastavka Andel coz mi hodne vyhovuje. Prodtredi je celekm pekne a prijemne a personal je mily a rychly. Jidlo mi pomerne chutnalo. Doporucuji
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Tento nonstop navštěvuji od jeho vzniku před několika lety. Interiér se změnil a je to příjemná změna. Obsluha je přijemná a komunikativní. Po večerech bývá plno a dájí se zde sledovat na několika televizích sportovní přenosy.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO