Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale podnik rezervace nepřijímá. Zkuste štěstí, určitě se zde pro Vás nějaké místo najde. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivnice u Mejly

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Pivnice / sportbar / nonstop. Už dle názvu je jasné, že zde nejde o jídlo. Mraženou pizzu ohřátou v mikrovlnce opravdu nedoporučuji. Jinak panáky, pivo bez problému. Možnost zábavy v podobě juboxu či šipek.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dávám vysoké hodnocení, protože je to můj oblíbený nonstop. Obsluha je moc příjemná a už si nás pamatuje a ví vždycky co si dáme. Výborné místo na sportovní přenosy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Můj oblíbený podnik na Andělu. Klasický sportbar - nonstop kde je několik televizí a pátky soboty si nemáte skoro kam sednout. Točí zde velmi dobré pivo Staropramen a obsluha je vždy příjemná.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Pivnice nonstop, takže je jasné, že žádná velká kvalita to nebude, jidlo vzasadě není krom mražené pizzy. Pivo Staropramen, interiér dřevěný do stylu sportbaru. Výhodou je otevírací doba, televize s přenosem sportu ve všech místnostech a šipky. Takový fajn po párty místo.
Recenze je užitečná (0)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Můj velice oblíbený nonstop bar v centru Anděla. Pití je zde za super peníze. Je zde několik televizí kde se pouští sportovní kanály, vždy když chceme nějaký sport sledovat obsluha nám vyjde vstříc a zapne nám co chceme. Doporučuji!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace je blizko metra B zastavka Andel coz mi hodne vyhovuje. Prodtredi je celekm pekne a prijemne a personal je mily a rychly. Jidlo mi pomerne chutnalo. Doporucuji
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Tento nonstop navštěvuji od jeho vzniku před několika lety. Interiér se změnil a je to příjemná změna. Obsluha je přijemná a komunikativní. Po večerech bývá plno a dájí se zde sledovat na několika televizích sportovní přenosy.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO