Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivnice u Mejly

Pivnice u Mejly navazuje svou činností na Mejlasportbar, který si svou popularitu vybudoval především jako místo, kde můžete kdykoli sledovat ty nejatraktivnější sportovní přenosy. V roce 2013 rozšířili portfolio piv a začali s postupnou rekonstrukcí a provoz získal nové jméno Pivnice u Mejly. Završením akce „transformace baru na pivnici“ pak bylo zrušení provozu výherních automatů. Na jejich místě vznikl příjemný prostor, který je primárně určen ke hře v šipky. Pivnici u Mejly najdete v aktuálním centru zábavy v Praze tedy na Andělu v ulici Na Bělidle. V pivnici je pro Vás připraveno více než 60 míst k sezení. K pití pak točený Staropramen 10, Nefiltrované a Ležák, kávové speciality Segafredo, široká nabídka nealkoholických i alkoholických nápojů a v neposlední řadě i točená malinovka. K pivu je k dispozici široká nabídka pizzy Gladiátor, nakládaný sedlčanský hermelín, pálivé maďarské klobásky a další pochutiny.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dávám vysoké hodnocení, protože je to můj oblíbený nonstop. Obsluha je moc příjemná a už si nás pamatuje a ví vždycky co si dáme. Výborné místo na sportovní přenosy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Můj oblíbený podnik na Andělu. Klasický sportbar - nonstop kde je několik televizí a pátky soboty si nemáte skoro kam sednout. Točí zde velmi dobré pivo Staropramen a obsluha je vždy příjemná.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Pivnice nonstop, takže je jasné, že žádná velká kvalita to nebude, jidlo vzasadě není krom mražené pizzy. Pivo Staropramen, interiér dřevěný do stylu sportbaru. Výhodou je otevírací doba, televize s přenosem sportu ve všech místnostech a šipky. Takový fajn po párty místo.
Recenze je užitečná (0)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO