Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale podnik rezervace nepřijímá. Zkuste štěstí, určitě se zde pro Vás nějaké místo najde. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivnice u Mejly

Pivnice u Mejly navazuje svou činností na Mejlasportbar, který si svou popularitu vybudoval především jako místo, kde můžete kdykoli sledovat ty nejatraktivnější sportovní přenosy. V roce 2013 rozšířili portfolio piv a začali s postupnou rekonstrukcí a provoz získal nové jméno Pivnice u Mejly. Završením akce „transformace baru na pivnici“ pak bylo zrušení provozu výherních automatů. Na jejich místě vznikl příjemný prostor, který je primárně určen ke hře v šipky. Pivnici u Mejly najdete v aktuálním centru zábavy v Praze tedy na Andělu v ulici Na Bělidle. V pivnici je pro Vás připraveno více než 60 míst k sezení. K pití pak točený Staropramen 10, Nefiltrované a Ležák, kávové speciality Segafredo, široká nabídka nealkoholických i alkoholických nápojů a v neposlední řadě i točená malinovka. K pivu je k dispozici široká nabídka pizzy Gladiátor, nakládaný sedlčanský hermelín, pálivé maďarské klobásky a další pochutiny.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Pivnice / sportbar / nonstop. Už dle názvu je jasné, že zde nejde o jídlo. Mraženou pizzu ohřátou v mikrovlnce opravdu nedoporučuji. Jinak panáky, pivo bez problému. Možnost zábavy v podobě juboxu či šipek.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dávám vysoké hodnocení, protože je to můj oblíbený nonstop. Obsluha je moc příjemná a už si nás pamatuje a ví vždycky co si dáme. Výborné místo na sportovní přenosy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Můj oblíbený podnik na Andělu. Klasický sportbar - nonstop kde je několik televizí a pátky soboty si nemáte skoro kam sednout. Točí zde velmi dobré pivo Staropramen a obsluha je vždy příjemná.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO