Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 14x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pivnice U Kroužku

Přehled hodnocení
75% celkově
77% personál
64% prostředí
69% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 6x
3 5x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Dobré místo na oběd, obsluha v pořádku, i když vzhledem k nevelké obsazenosti podniku trochu pomalejší. Jídlo bylo výborné, porce možná až příliš velká. Restauraci určitě doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Populární hospoda v skoro centru Brna, jako vždy milá, sympatická, a celkově fajn obsluha. Hlavní výhodou je fakt dobré pivo z Budvaru a najde se i něco k pivu. Luxus ale nehledejte.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Do Pivnice u kroužků chodíme docela pravidelně. Nečekejte žádný luxusní podnik, je to prostě pivnice. Pivo je super a k němu něco dobrého se taky najde. Doporučuji.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Milá, sympatická, příjemná obsluha, dobré pivo z Budvaru a super chuťovky k pivu. Pro posezení s přáteli je tento lokál jednoznačně správná volba se super lokací. Rozhodně doporučuji :)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Pivnici U kroužku doporučuji, ale opravdu spíš jako pivnici, než jako restauraci. Prostředí je fajn, pivo taky a k pivu se taky najde něco k zakousnutí. Ceny jsou rozumné
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Vynikající pivo za super ceny. V tomto restaurace exceluje. Koleno taky výborné i když dražší než uvedeno v jídelním lístku tady na Restu. Některé další položky zde uvedené taky nesouhlasí. To ale nemusí být chyba restaurace. Trochu nepříjemné bylo, že zadaná rezervace, která byla do nekuřácké části, byla v kuřácké. Opět ale nemusí být chyba restaurace. Personál velice milý. Rozhodně se sem vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha milá a usměvavá, pivko jako křen a maso na kolenu se jen rozsýpalo, na jídelním lístku jen pár položek ale zato uvařené s láskou. Do kichyně potovalo pivečko za skvěle odvedenou práci.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Koleno bylo dobré, masa pro 2 víc než dost. Rozpékaný česnekový chleba vypadal, že nevydrží, ale nakonec jsme ho taktak snědli. Také vynikající. A o pivu nemusím ani psát; to bylo ze všeho nejlepší :)
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
U kroužku určitě doporučuji, opět nás potěšila příjemná obsluha. Pivo super jako vždy, jídlo odpovídá ceně, rádi se tu vracíme :) Upozorňuji, že je to taková zakouřená pivnice, ale to my rádi :D
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO