Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 185x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pivnice u Čápa

„Pivnice U Čápa" se nachází v prostorách s bohatou historií, kde už počátkem 20. století chodili tatínkové zapít narození svých potomků z nedaleké zemské porodnice, dnes známé jako Obilní trh. Pivnice určitě potěší svou domácí atmosférou, tradiční moravskou i českou kuchyní a také „Plzeňským" tankovým pivem výtečné kvality. Přímo v pivnici můžete pozorovat, jak se udí domácí speciality připravované právě pro vás. Můžete zde posedět na útulné zahrádce přímo v parku, nebo fandit s přáteli u důležitých sportovních přenosů přímo v pivnici. To je „Pivnice U Čápa" otevřená jak pro pamětníky, tak i pro milovníky dobrého jídla a piva.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nejen, že má Pivnice U Čápa excelentní kvalitu tankového piva Plzeň, ale celkové prostředí a především personál a atmosféra a krédo podniku je prostě skvělé, její lokalika u dětského parádního dětského hřiště a na nádherném Obilním trhu a se super zahrádkou je prostě pokáždé velmi příjemný zážitek. Výběr jídel klasické české kuchyně je široký a především jejich kvalita špičková. Dnes si sice pan číšník spletl, co jsem si objednala, ale byla jsem tam několikrát i s přáteli různorodých chutí a vždy všeobecnán spokojenost, takže pro jednou jim to opravdu odustím.
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Jídlo moc dobré, víno nám nechutnalo a personál byl milý, i když nám dali vodu z kohoutku k vínu, která je v této době infikovaná neznámou bakterii a až potom nám pan číšník řekl, že to je voda z kohoutu. To hodně přispělo k nespokojenosti.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO