Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivnice U Bejka

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vsechno v poradku prostredi bylo prijemne... jen pivnice je spojena asi s vedlejsi il torro coz nas zmatlo ale nakonec jsme si pochutnali na pizze a dobrym pivu
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Pivnice nabízí piva Staropramen a Bráník. Obsluha, i když byla na celou hospodu sama byla milá a celkem rychlá. Jen prostory a sezení nás docela zklamali - na žádné dlouhé vysedávání to není - jen tvrdé lavice bez opěry.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Nejprve nastaly problémy ohledně rezervace - nevěděli o nás, což nevím jestli není chyba portálu restu.cz (naopak jsme měli prý rezervaci vedle v restauraci (il torro) o které nám ale restu. cz napsalo, že rezervaci nelze provést...) sezení tvrdé - podsedáky by neuškodili...Obsluha byla dobrá, i když na to byla paní sama.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO