Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivnice u bazénu

Přehled hodnocení
75% celkově
78% personál
59% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 5x
3 3x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Prostředí restaurace sice nic moc, ale personál byl milý (a nebylo to hrané, jak mnohde jinde člověk vycítí, ač jakoby není obsluze co vytknout), jídlo moc dobré (ovšem měli jsme pouze tatarák - snad jen topinky byly až moc upražené, ale to záleží jak to komu vyhovuje). A pivo, to bylo za 5 hvězdiček - velký výběr točených z malých pivovarů a ty, které jsme vyzkoušeli, byly vynikající. A kupodivu i rozlévané sudové bílé víno nebylo vůbec špatné, což je v podobných restauracích spíše vzácností...
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi rozmanitý výběr piv, příjemná obsluha a nad očekávání dobrá kuchyně. Bohužel, exteriér je takový jaký je, s tím asi nic nenadělají. Ale interiér vypadá o poznání lépe.
Celkově  
personál 5
prostředí 2
jídlo 3
Zařadili jsme s kamarádem tuto restauraci do naší cyklotrasy kvůli možnosti ochutnat nějaký pivní speciál. Ochotná paní servírka se nám věnovala, pivo bylo výborné, určitě se zase zastavíme.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 5
Skvělá nabídka piv (viz. foto) za rozumné ceny, velká zahrádka na sluníčku i pod slunečníky, to vše kousek od cyklostezky... takže vlastně taková povinná zastávka, a to i přesto, že jinak to celé vypadá jako průměrná hospoda. Pět hvězd u jídla je za pivo.
Pivnice u bazénu
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Pivnice s velkým výběrem piv, které různě obměňují a vozí vždy piva z různých pivovarů po republice. Fajn pan výčepní, který rád poradí a klidně i pivo nedoporučí, když není dobré.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Restaurace s opravdu nadstandardní nabídkou piv. Jídlo nemohu hodnotit, ale pivo ano. Pivní lístek, mohu-li to tak nazvat, potěší každého milovníka menších pivovarů a pivních speciálů.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 5
Co napsat? Je to hospoda. Obsluha příjemná, leč pomalejší. Šopák vypadal unaveně, balkánský sýr nebyl nastrouhanej, ale nakrájenej na delší hranolky, nicméně chutnal lépe než vypadal. 5 hvězd není za jídlo, ale za výborný pivo.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Zašla jsem do této pivnice na polední menu. Dala jsem si těstoviny, které nebyly špatné, ale na můj vkus trošku moc slané. Obsluha taková lidová, stejně tak prostředí podniku. Spíš je to tady na večerní posezení u piva a klobásy.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO