Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivnice u bazénu

Přehled hodnocení
72% celkově
76% personál
57% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 3x
3 3x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi rozmanitý výběr piv, příjemná obsluha a nad očekávání dobrá kuchyně. Bohužel, exteriér je takový jaký je, s tím asi nic nenadělají. Ale interiér vypadá o poznání lépe.
Celkově  
personál 5
prostředí 2
jídlo 3
Zařadili jsme s kamarádem tuto restauraci do naší cyklotrasy kvůli možnosti ochutnat nějaký pivní speciál. Ochotná paní servírka se nám věnovala, pivo bylo výborné, určitě se zase zastavíme.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 5
Skvělá nabídka piv (viz. foto) za rozumné ceny, velká zahrádka na sluníčku i pod slunečníky, to vše kousek od cyklostezky... takže vlastně taková povinná zastávka, a to i přesto, že jinak to celé vypadá jako průměrná hospoda. Pět hvězd u jídla je za pivo.
Pivnice u bazénu
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Pivnice s velkým výběrem piv, které různě obměňují a vozí vždy piva z různých pivovarů po republice. Fajn pan výčepní, který rád poradí a klidně i pivo nedoporučí, když není dobré.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Restaurace s opravdu nadstandardní nabídkou piv. Jídlo nemohu hodnotit, ale pivo ano. Pivní lístek, mohu-li to tak nazvat, potěší každého milovníka menších pivovarů a pivních speciálů.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 5
Co napsat? Je to hospoda. Obsluha příjemná, leč pomalejší. Šopák vypadal unaveně, balkánský sýr nebyl nastrouhanej, ale nakrájenej na delší hranolky, nicméně chutnal lépe než vypadal. 5 hvězd není za jídlo, ale za výborný pivo.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Zašla jsem do této pivnice na polední menu. Dala jsem si těstoviny, které nebyly špatné, ale na můj vkus trošku moc slané. Obsluha taková lidová, stejně tak prostředí podniku. Spíš je to tady na večerní posezení u piva a klobásy.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Po prichodu do pivnice jsme dostali 2 jidelni listky, ktere ani neplatily. Denni menu vypsane na internetovych strankach nebylo a spise se jednalo o poledni menu. Maly vyber i na pivnici. Lehce zmateny personal. Pro pivare proc ne, ale na jidlo jinam.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V tomto podniku jsem byla po druhé a nezklamal. Vynikající pivka na čepu, velmi dobré chuťovky k pivu a to vše za velmi příjemné peníze. Ráda zase někdy zajdu.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO