Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 17x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivnice u bazénu

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tento podnik jsme vybrali k sobotnímu večernímu posezení u pivka s přáteli. Byl jsem dopředu informován o probíhající akci, což rozhodně přidávám k dobrému, nicméně jsme byli stejně vykulení, kolik lidí tam bylo. Obsluha ale pěkně stíhala, nijak dlouho čekat jsme nemuseli ani na jídlo. Obří výběr dobrých piv, jídlo průměr, burger výborný, křídla slabé. Pokud nečekáte podnik který Vám vyrazí dech, tak rozhodně dobrá volba :)
Celkově  
personál 5
prostředí 1
jídlo 5
Skvělá obsluha. Jídlo výborné. Obrovský výběr piv. Všechna námi ochutnaná piva, byla výtečná. Jen to prostředí je otřesné.
Pivnice u bazénu
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Prostředí restaurace sice nic moc, ale personál byl milý (a nebylo to hrané, jak mnohde jinde člověk vycítí, ač jakoby není obsluze co vytknout), jídlo moc dobré (ovšem měli jsme pouze tatarák - snad jen topinky byly až moc upražené, ale to záleží jak to komu vyhovuje). A pivo, to bylo za 5 hvězdiček - velký výběr točených z malých pivovarů a ty, které jsme vyzkoušeli, byly vynikající. A kupodivu i rozlévané sudové bílé víno nebylo vůbec špatné, což je v podobných restauracích spíše vzácností...
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi rozmanitý výběr piv, příjemná obsluha a nad očekávání dobrá kuchyně. Bohužel, exteriér je takový jaký je, s tím asi nic nenadělají. Ale interiér vypadá o poznání lépe.
Celkově  
personál 5
prostředí 2
jídlo 3
Zařadili jsme s kamarádem tuto restauraci do naší cyklotrasy kvůli možnosti ochutnat nějaký pivní speciál. Ochotná paní servírka se nám věnovala, pivo bylo výborné, určitě se zase zastavíme.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 5
Skvělá nabídka piv (viz. foto) za rozumné ceny, velká zahrádka na sluníčku i pod slunečníky, to vše kousek od cyklostezky... takže vlastně taková povinná zastávka, a to i přesto, že jinak to celé vypadá jako průměrná hospoda. Pět hvězd u jídla je za pivo.
Pivnice u bazénu
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Pivnice s velkým výběrem piv, které různě obměňují a vozí vždy piva z různých pivovarů po republice. Fajn pan výčepní, který rád poradí a klidně i pivo nedoporučí, když není dobré.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO