Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 18x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pivnice u bazénu

Pivnice u bazénu má na čepu 15 regionálních piv a stálý jídelníček i obědová menu. Restaurace pojme 100 osob, k dispozici je i zahrádka pro dalších 100 zákazníků. Vedle zahrádky je vybudované dětské hřiště pro naše nejmenší. K dispozici je i uzavřený salonek pro 25 osob. Naše pivnice může zajistit svatební hostiny, promoce a jiné společenské události.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tento podnik jsme vybrali k sobotnímu večernímu posezení u pivka s přáteli. Byl jsem dopředu informován o probíhající akci, což rozhodně přidávám k dobrému, nicméně jsme byli stejně vykulení, kolik lidí tam bylo. Obsluha ale pěkně stíhala, nijak dlouho čekat jsme nemuseli ani na jídlo. Obří výběr dobrých piv, jídlo průměr, burger výborný, křídla slabé. Pokud nečekáte podnik který Vám vyrazí dech, tak rozhodně dobrá volba :)
Celkově  
personál 5
prostředí 1
jídlo 5
Skvělá obsluha. Jídlo výborné. Obrovský výběr piv. Všechna námi ochutnaná piva, byla výtečná. Jen to prostředí je otřesné.
Pivnice u bazénu
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO