Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivnice Šutka

Klíčovou položkou v jakékoliv pivnici je pochopitelně pivo. V Šutce se drží toho nejlepšího z české pivovarské tradice a čepujeme tankový Gambrinus 12°. Lahodně hořké a báječně pitelné pivo s hutnou pěnou si Vás získá už po prvním doušku; přesvědčte se o tom sami! Kromě piva je zdejší pýchou i kuchyně. Vaří klasická a poctivá česká jídla. Hotovky jsou vyhlášené. I pokud chcete jen nějakou chuťovku k pivu, budete spokojeni. V nabídce naleznete kromě jiného i domácí uzená žebra, domácí uzený bok, domácí klobásy a fantastickou libovou domácí tlačenku. V době obědů se v Šutce samozřejmě nekouří. Sportovní přenosy jsou v posledních letech stále populárnější a v Šutce poskytují fanouškům sportu co nejvyšší divácký komfort. K dispozici jsou dvě velké plazmové obrazovky, na nichž můžete sledovat dění na stadionech a hřištích z celého světa.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Pivnice jak má být s příjemným prostředím. K jídlu jsem si dal Figo burger s domácími hranolkami a dijonskou majonésou. Maso tak akorát propečené a nezvyklá, ale moc dobrá houska. Určitě tu nejsem naposledy.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Příjemný večer obohacený hudebním vystoupením. Díky za pobavení.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO