Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivnice Slávia

Pivnice Slavia je součástí sportovního areálu, který se nachází v prostoru rozsáhlého Borského parku. V samotné pivnici je kapacita 50 míst, kde můžete během sportovního výkonu doplnit potřebné tekutiny nebo oslavit s přáteli vyhraný zápas. V letních měsících je součástí rozsáhlá terasa s kapacitou 160 míst. Navíc si v létě můžete pravidelně pochutnat na grilovaných specialitách, a to vše zapít nefiltrovaným Gambrinusem nebo jedním z dalších pěti druhů čepovaných piv, která jsou vždy dobře ošetřená a čepovaná do vychlazených sklenic.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Jedny z nejlepsich bugeru v Plzni. Obsluha by mohla byt trochu sehranejsi a mohli by zvednout oci od mobilu - i kdyz chapu, ze funguji pres aplikaci prave v mobilech. Restaurace je limitovana pouze mistem. Po dlouhe dobe jsem si v Plzni v restauraci pochutnala.
Pivnice Slávia
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO