Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivnice Qíčepu

Stylová pivnice Qíčepu nacházející se v Bystrci je velkým sportovním fanouškem. Oblíbená sportovní utkání tu lze sledovat na velkoplošné projekci.  Aktivně se můžete zúčastnit zábavy v podobě šipkových utkání, fotbálku a nechybí ani jukebox. Pivečko čepují tankové i oblíbené pivní speciály.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klasická pivnice, kde nabízí Starobrno a Poličku. Obsluha je fajn. Vybrali jsme si něco k pivu - utopenec, hermelín a nivové koule, vše dobré, akorát hermelín méně naložený. Chléb byl čerstvý, což oceňuji. Kamarád měl pizza štangle, což je super nápad, doporučuji vyzkoušet.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Na pivečko a něco k tomu příjemná pivnice. Možná trochu více zakouřeno. Utopenec byl fajn, nivove koule velké, ale trochu dražší, hermelín mohl být ještě naložený dele. Chválíme extra čerstvý chléb. Obsluha milá.
Pivnice Qíčepu Pivnice Qíčepu
Celkově    
personál 3
prostředí 1
jídlo 2
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO