Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivnice Orion

Konceptem pivnice je vytvoření lidové restaurace za lidové ceny ve stylu 80. let minulého století. Těšte se na produkty opravdu domácí kuchyně. Polotovary tu nenajdete. Pobavte se v podobě turnaje v šipkách, fotbálku a neposlední řádě kulečníku karambolu nebo billiardu. Samozřejmostí jsou volně přístupné stolní hry, karty na Taroky, Sedmu, také kostky a šachy. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Byla jsem sem pozvaná na vánoční večírek. Prostředí i velikost hospůdky je moc příjemné, obzvlášť, když se díky této akci tady nekouřilo. Raut ze zabijačky nic moc, jelita i škvarky bez chuti. Pivo ale výborné.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Je škoda, že ta větší část pivnice je kuřácká, jinak je to příjemné prostředí a mají solidní výběr piv. Ještě mi chybí nabídka černého nebo pšeničného piva a byla bych spokojená.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO