Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotografie
Na mapě

Informace Pivnice Na zastávce

Pivnice s tankovým pivem Kozel 11 a Gambrinus 12, navíc ještě doplněno čepovaným Černým Kozlem 10 a speciálem z produkce Plzeňského Prazdroje (momentálně Pšeničným Fénixem).
Kromě piva zde čepují také originální Kofolu. Nabízí prémiovou kávu značky Alfredo, ze které Vám rádi připravíme Espresso, Cappuccino a Latté. V nabídce nechybí ani kvalitní moravská vína z Vinných Sklepů Lechovice, ze znojemské oblasti. Pivnice vaří pouze přes všední dny. Na přání pro vás zajistí komplexní cateringové služby pro vaše oslavy, jubilea, výročí či k jiným příležitostem. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba