Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 17x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivnice Malostranská Beseda

Pivnice se nachází ve druhé části suterénu, která je přístupná po samostatném schodišti z prostoru vstupní chodby. Pivnice je jednoznačnou součástí projektu PUOR a navazuje na styl restaurace v přízemí. Stylem, zařízením a útulností připomíná tradiční malostranskou hospůdku, cenově dostupnou pro občany Malé Strany a Hradčan. Podávány jsou zde zejména hotová jídla a drobné pokrmy a pochutiny k pivu. Čepujeme zde více druhů piva – Pilsner Urquell a Velkopopovický kozel. Tento prostor je možné využít i pro menší hudební produkce (jazzová představení, písničkáři apod.), v pátek a v sobotu počítáme s živou hudbou zaměřenou na staročeské písničky a melodie. Do prostoru použijeme vhodně umístěné projektové plátno nebo plazmovou televizi.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
V Pivnici Malostranská Beseda jsem delší dobu nebyla a tak mě překvapilo, jak moc se tam kouřilo (měla jsem příjemnější vzpomínky :-)). Jinak pivo bylo výborné a vepřové výpečky k němu sedly. Pro kuřáky pivnici doporučuju, my nekuřáci si musíme počkat na platnost nového zákona, pak se sem vrátíme rádi.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná hospůdka pro posezení s přáteli. Oceňuji, že mi byly k tataráku na moji žádost udělány topinky nasucho. Ocenil bych, kdyby byla pivnice nekuřácká, ale to není díky skvělému jídlu nepřekonatelný problém :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO