Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 16x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivnice Malostranská Beseda

Pivnice se nachází ve druhé části suterénu, která je přístupná po samostatném schodišti z prostoru vstupní chodby. Pivnice je jednoznačnou součástí projektu PUOR a navazuje na styl restaurace v přízemí. Stylem, zařízením a útulností připomíná tradiční malostranskou hospůdku, cenově dostupnou pro občany Malé Strany a Hradčan. Podávány jsou zde zejména hotová jídla a drobné pokrmy a pochutiny k pivu. Čepujeme zde více druhů piva – Pilsner Urquell a Velkopopovický kozel. Tento prostor je možné využít i pro menší hudební produkce (jazzová představení, písničkáři apod.), v pátek a v sobotu počítáme s živou hudbou zaměřenou na staročeské písničky a melodie. Do prostoru použijeme vhodně umístěné projektové plátno nebo plazmovou televizi.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
V Pivnici Malostranská Beseda jsem delší dobu nebyla a tak mě překvapilo, jak moc se tam kouřilo (měla jsem příjemnější vzpomínky :-)). Jinak pivo bylo výborné a vepřové výpečky k němu sedly. Pro kuřáky pivnici doporučuju, my nekuřáci si musíme počkat na platnost nového zákona, pak se sem vrátíme rádi.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná hospůdka pro posezení s přáteli. Oceňuji, že mi byly k tataráku na moji žádost udělány topinky nasucho. Ocenil bych, kdyby byla pivnice nekuřácká, ale to není díky skvělému jídlu nepřekonatelný problém :-)
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Pivnice v Besedě na malostranském náměstí je vhodná pokud jdete s přáteli na pivo. Klasické hospodské prostředí, kde je příjemný personál, který vás nenechá dlouho čekat. Jedinou nevýhodou jsou malé záchody.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO