Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivnice Lokálek

Pivnice v prvorepublikovém stylu doplněná sportovní tématikou. Pivo tu čepují na hladinku ze zachlazeného sklepa. Stabilně nabízí zákazníkům pivo ze staročeského rodinného pivovaru DOBRUŠKA - Rampušák 12° světlý ležák a Rampušák 12° kvasnicový ležák, který pravidelně získává přední ocenění v soutěžích malých pivovarů. Ke skvěle ošetřenému pivu tu můžete ochutnat uzenářské a sýrové tradiční speciality, jenž by u zlatavého moku na stole neměly chybět.

U nás čepujeme pivo na hladinku ze zachlazeného sklepa.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Luxusní pivo za dobrou cenu.Má skvělou chuť, smetanovou pěnu a správnou teplotu.Ten chlap za pípou ví co dělá. K pivu mají výborné nivove koule. Určitě Lokálek znovu brzy navštívím.Všem doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Po další návštěvě hodnotím opět za 5/5. Vše co má správná hospoda mít, tu je, včetně příjemného prostředí, ochotného personálu i skvělého piva. Děkujeme!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO