Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

3 fotky
Na mapě

Informace Pivnice hotelu Lužnice

Šéfkuchař pro Vás připravuje nejen tradiční česká jídla, ale i kulinářské speciality, které pravidelně dle sezóny obměňuje. Přijďte ochutnat české a pivní speciality.
Součástí pivnice je v teplých měsících i venkovní posezení na terase pro 40 osob s pravidelným grilováním, popřípadě i na objednávku pod stoletými lipami. Samozřejmostí je možnost bezproblémového parkování na vyhrazeném soukromém parkovišti, které v létě nabídne díky vzrostlým stromům příjemný stín pro cca 25 vozů. V letních měsících můžete použít i molo, které je přímo u terasy na řece Lužnici. Pro nejmenší hosty mají uzavřené dětské hřiště ve stínu stoletých lip hned vedle terasy. Samozřejmostí zdarma Wi-Fi připojení. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno