Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Havlíček

Hospůdka vám nabídne tradiční českou kuchyni s denní nabídkou hotových i minutkových jídel. Těšte se na vynikající pivo Samson 11, 12, kvasnicové, řezané nebo černé. Pivečko točí starým osvědčeným způsobem. Můžete se těšit i na vynikající domácí českou kychyni, kde vaříme pouze z čerstvých surovin a výhradně od českých dodavatelů. Na své si tu přijdou milovníci dobrého vína z Moravy. Sortiment Templářských sklepů z Čejkovic Vás určitě potěší. Každý pátek se tu schází muzikanti, takže si můžete zazpívat a poslechnout tu svoji oblíbenou.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Typická pivnice pro štamgasty. Prostředí slabší, ale měli zde pivo Samson, které jsme chtěli v Čes. Budějovicích ochutnat. Pivo dobré, obsluha nakonec fajn, ale návštěvu bych asi moc nedoporučil.
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Průměrná pivnice dal od centra, se starším interiérem a ubrusy se značkou piva. Hlavně jsme sem zašli, že zde čepovali Samsona, který byl opravdu výborný a za lidové ceny.
Restaurace Havlíček Restaurace Havlíček
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO