Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 68 %     hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivnice a restaurace Eggenberg

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Не очень улыбчивый персонал
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Pivečko dobré, jídlo jsme neměli takže nehodnotim. Prostředí ujde,ale nezaujala nas na baru výstavka kečupů v plastových obalech, nechci ani vědět k čemu slouží.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chcete-li se dobře najíst a hlavně dobře najíst, tak tohle je správná volba. Skvělé černé pivo, doporučuji. Sálát s grilovaným masem dobrý, ale doporučuji kuchaři objevit slánku. Pozor! Na mapě je to trochu blbě zaznamenané, tak přikládám screen restaurace s GPS.
Pivnice a restaurace Eggenberg
Celkově     
personál 5
prostředí 3
jídlo 1
Rezervace potvrzena, tak přijdeme a je nám nahlaseno, ze mají plno-turistické skupinky. Tak nás poslali vedle do hospody, kde se nás snažili ubytovat. Personálu se nakonec povedlo nás usadit do te správně provozovny. Jako omluvu jsme dostali 2 becherovky. Drstkova polévka byla plna drsek i dalších vnitřnosti, ale bylo to k dobru. Byla skvělá. Žena si dala krkovicku s krenem a horcici, krokety a tatarku. Tam bylo vše OK. Ja si dal také nějaké maso s grilovanymi žampiony a cibuli a česnekem. Dostal jsem maso a směs slaniny, cibule a porku a 6ti plátky zampionu. K tomu bramborácky, kt jsem po ochutnani nejedl, bo byly kupovany. Na omluví jsem dostal krokety. Nechápu, co je těžkého na tom dodržet to, aby kuchař uvařil to, co si objedna...nakonec jsme dostali ještě 20% slevu, což beru jako slusnost. Personal byl na druhé straně velmi profesionální, což vyzdvihují. Bohužel sem jen na pivo a jídla k pivu.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Service okay. Good czech cuisine.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO