Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 27x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pivní šenk Čtyři růže

Stylová pivnice Čtyři růže se nachází na ulici Veveří 32 v Brně, je součástí restaurace Laguna a je pro Vás otevřena již od roku 1996. Snaží se zde, abyste si vychutnali skvělou kuchyni, kde jídlo připravují na originálním lávovém grilu a speciality jako „Adamova žebra“ nebo „Švejkovo koleno“ byly vaším kulinářským zážitkem. Dále zde dbají na to, aby v pivnici bylo nejméně šest druhů točených piv.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Měli jsme setkání s bývalými spolupracovníky, hned po otevírací době, takže bylo prázdno (což velmi oceňuji), pivo výborné a k tomu skvělé domácí brambůrky se třemi omáčkami. Personál byl vstřícný, všímavý a ochotný. Určitě se opět vrátíme. Byli jsme zde s manželem a pak i s kamarádkami již na akci - žebra a taktéž výborná !!!!!
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace pěkná, obsluha výborná, jídlo výborné lepší žebra jsem nejedla ale za nás že nejsme kuřáci tak hodně nakouřeno ale to je náš problém jinak vše v pořád pan číšník byl skvělý pořád se bás ptal jestli máme vše atd takže hodnotím velice dobře.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Obsluha celkem protivná a to jsem tolerantní, pivo průměrné až podprůměrné, jídlo spíš průměr, příště jinam...
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO