Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 11x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pivní Šenk Čtyři Růže

Stylová pivnice Čtyři růže se nachází na ulici Veveří 32 v Brně, je součástí restaurace Laguna a je pro Vás otevřena již od roku 1996. Snaží se zde, aby ste si vychutnali skvělou kuchyni, kde jídlo připravují na originálním lávovém grilu a speciality jako „Adamova žebra“ nebo „Švejkovo koleno“ byly Vaším kulinářským zážitkem. Dále zde dbají na to, aby v pivnici bylo nejméně šest druhů točených piv.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 5
Prostředí pěkné, akce Octoberfest byla jen ve znamení toho, že obsluha nosila stylové oblečky a hrála harmonikářka, takže sem od této akce čekal více. Paulaner nebyl na čepu, nic moc nabídka jídel k této akci. Jinak je pivnice pěkná, masová topinka výborná, tlačenka a hermelín také. piva mají více druhů, čepují i do tupláku. Restu voucher nepřijali moc kladně, dokonce o něm ani nevěděli, že se u nich může uplatnit, obsluha volala majiteli. Pan potom přišel se slovy: Bohužel ho tedy bereme, takže opravdu v tomhle špatenka.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO