Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 53x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pivní burza Veveří

Přehled hodnocení
85% celkově
83% personál
80% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 26x
4 20x
3 7x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Na podniku se mi líbi řešení spůsobu obsluhy skrze tablety v stolech. Dále skákajíci ceny piva ktoré vám dáva fakt pocit že ste na burze než jen v obyčejnem baru kde popíjíte :) VŠEM DOPORUČUJI :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Nabídka piv nic moc...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Skvělý koncept nákupu piva, jako na burze. Každý si koupí pivo za kolik chce. Skvělé k posezení s přáteli a soubojům o to kdo si koupí pivo nejlevněji a bude mít nejmenší útratu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace Pivní burza Veveří
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Není problém zde pořádat akci pro 30 lidí, prostory na to jsou. Pivní burza je zhruba v centru na legendární ulici Veveří, kde však nad ostatními vyniká svým propracovaným a zábavným systémem, v němž nakupujete pivo (na ostatní zboží se nevztahuje) elektronicky přes "burzu". Tento systém se mi velmi líbí, a to jak z uživatelského hlediska, tak jako marketingový nápad. I když jsem už měl celkem dost, byl jsem pádem ceny u jednoho piva osloven natolik, že jsem si dal ještě jedno. Aby burzovní systém mohl fungovat, je potřeba mít velký výběr piv, což podnik splňuje. A všechna nabízená jsou rovněž velmi chutná. Obsluha je zde příjemná, usměvavá a pohotová. Mrzí mne pouze nízký výběr jídel bez mléka, neboť na něj mám alergii a najíst jsem se zde nemohl. Na druhou stranu je zde výběr s velmi pozoruhodných jídel: například zde můžete zakoupit půlmetrový hotdog. Nějak extra neosloví vzhled toalet (pánské), vypadají trochu špinavě a můžeme zde najít například prokopnuté dveře či kohoutkové splachování pisoárů. Nebýt této skutečnosti, dal bych podniku 5*. Celkový dojem velmi příznivý, určitě Burzu navštívím v budoucnu znova.
Restaurace Pivní burza Veveří Restaurace Pivní burza Veveří Restaurace Pivní burza Veveří
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Zajímavý systém objednávek piva - kvůli tomu jsme tam vyrazili. Obsluha normální, ochotná, ale škoda, že absolutně neuměla načepovat pivo. Co se týče rozmanitosti, doufali jsme v alespoň jeden druh svrchně kvašeného piva, bohužel, ani ta pšenice nebyla, jen klasika. Jako chuťovku jsme zvolili malá žebra, první dojem byl fajn - porce váhově odpovídala, vzhledově pěkný špalek, opečený, ale druhý dojem už byl horší, byť chuťově příjemné, tak docela tučné a pouze vlažné. I tak plánujeme další návštěvu - někdy ve vytížený čas, kdy bude plno, abychom si naplno užili "burzovní systém". Třeba pak přehodnotíme naše dojmy :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO