Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 124x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pivní burza Jánská

Poseďte u kvalitního piva a užijte si netradiční zábavu. Cenu každého z osmi výběrových piv si tu určují sami hosté svou spotřebou a stejně jako na opravdové burze, je vše jen o správném načasování! Že by to chtělo ještě něco na zub? Pak můžete ochutnat speciality z kuchyně, mezi nimiž najdete mimo jiné steaky, žebra i kolena. Oceníte i výtečnou kávu. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Je to něco jiného, když čumíte do tabletu a čekáte kdo si jaké pivo koupí, aby to vaše spadlo, ale vesměs pak třeba dlouho čekáte než spadne to pivo které si chcete dát. Je to někdy k naštvání. Tento systém rozhodně nebude vyhovovat lidem, kteří jdou popít. Jídlo bylo průměrné, žádný zázrak. Prostředí už je dosti opotřebované.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Chtěli jsme zde použít voucher z Restu za kredity, personál vůbec nevěděl, co s tím, ale nakonec nám jej vzali. S výběrem piv jsme byli spokojeni, avšak u našeho stolu dva tablety nefungovaly. Pivo bylo vždy do 2 minut přineseno. Na jídlo jsme si dali burgery, celkově byli chutní, ale měli jsme objednáno medium a dostali jsme well done. Prostředí se mi zdálo OK, v pozdějších hodinách bylo hlučno. Celkově bychom ale klidně navštívili restauraci znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy jsme všichni byli spokojeni s Vašimi službami. Výběr piv byl široký, obsluha se činila velmi rychle. Tentokrát jsme si dali si burger, který bych vřele doporučila a určitě si ho někdy zase dám.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO