Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivní bar Napalmě

Hospůdka, vlastně pivní bar, s výborným pivem z Únětického pivovaru, čepuje se zde nefiltrované nepasterované Únětické pivo 10°, 12° a několikrát za rok i jejich speciály. Na čepu se dále na pěti rotujících pípách střídají pivní speciály z regionálních malých českých i zahraničních pivovarů. Mají zde rádi svrchně kvašená piva typu India Pale Ale, pšeničná piva, stouty, portery, nakuřovaná piva a další, méně obvyklé pivní styly. Pravidelně každé pondělí a středu se v podniku nekouří. V nabídce naleznete také chuťovky k pivu či vínu . Wi-Fi připojení pro hosty zdarma. Možnost firemních, či soukromých akcí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Pivní bar Napalmě
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Někomu se prostory tohoto podniku líbit nemusí, ale je to taková pivní hospůdka a mně to takto nevadilo (malý, sklepní, tmavý, zastaralý). Mají různé pivní speciály, jídla typu nakládaných sýrů a buřtů. Výhodou je, že i když na to tento podnik nevypadá, tak se v něm (některé dny) nekouří.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO