Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 69 %     hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pitomá kavárna

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný podnik na Smíchově. Dnes zde obsluhovala velice milá servírka. Tiramisu a vídeňská káva velmi chutné. Dnes to byla má třetí návštěva a již podruhé nebyl v nekuřácké části cítit kouř z cigaret.
Pitomá kavárna
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice pěkný podnik s milou obsluhou. V objednávce jsem měl vídeňskou kávu a čokoládovo-višňový dort, který byl velmi chutný. Podnik je převážně kuřácký, ale disponuje menší německou částí. K tomu všemu poskytuje wifi zdarma.
Pitomá kavárna
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná kavárna v blízkosti metra Anděl. Interiér normální, příjemný, útulný. Personál je milý, ochotný, všímavý. Káva a tiramisu dobré, chutné. Výhodnou je, že se jedná o nekuřácký podnik.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Podnik disponuje kuřáckou i nekuřáckou částí. V nekuřácké části je však kouř z cigaret cítit docela dost. Co se týče obsluhy, ta byla příjemná, ale vzhledem k zaplněnosti podniku trošku pomalejší. Má objednávka se skládala z dortu (Ricota e pistachio) a kávy (Latté Machiato). Dort byl složen z vanilkového a pistáciového krému a z listového těsta. Chuťově byl velice dobrý. Káva byla taktéž velice dobrá. Vzhledově dort i káva vypadaly velice pěkně.
Pitomá kavárna
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Byla jsem nepříjemně překvapena tím, že podnik i když s nekuřáckou částí byl silně cítit po kouři a cigaretách, proto jsme hned odešly :(
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Kavárna moc oblíbená. Dobré kafe, víno, velice milá obsluha. Pokud chcete v klidu posedět doporučuji.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO