Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Gotika

    Praha, Na Kampě 509/14, 11800

Kavárna Písecká Brána

Zrekonstruovaný barokní objekt Písecká brána, v atraktivní lokalitě blízko Pražského hradu, je oblíbeným kulturním a veřejně společenským centrem Prahy 6, kde se konají výstavy, svatby, společenská setkání, koncerty, prezentace Prahy 6, oslavy výročí a státních svátků, charitativní akce pro postižené a vystoupení dětských souborů, škol a spolků Prahy 6. Celoročně je v Písecké bráně otevřena kavárna, v letním období se zahrádkou. V kavárně je k dispozici 35 míst a kompletní nápojový servis - káva Lavazza, bohatý výběr čajů, dále pak zákusky, vína a kulinářské speciality.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
V Písečné bráně jsme byly na kulturní akci, které zde pravidelně pořádá úřad městské části Prahy 6. Je zde pěkné historické prostředí. Daly jsme si pouze víno, ale bylo opravdu dobré.
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO