Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pípa - Beer Story

Na pivním listu nabídne až 160 druhů piv ze všech koutů Česka i světa vybíraných pivním specialistou Robertem Demeterem

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Čekala jsem širší nabídku točených piv. K pivu jsme si objednali sýrové a masové prkénko - splnilo mé očekávání. Pivo dobré, obsluha ochotná, příjemné prostředí.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Skvělá restaurace v samém srdci Prahy. Milý personál, výborné jídlo i pivo, avšak trochu vyšší ceny. Bohužel u zadních stolů jsou dveře ven, které se samy nezavírají (a hosté to asi neumí) tudíž vám táhne na záda a musíte je chodit zavírat.
Restaurace Pípa - Beer Story
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí restaurace je celkem zdařilé, s ohledem na to, že se jedná především o pivotéku. Jídlo hodnotit nemůžeme, neboť jsme byli pouze na pivu (což je ovšem ve zdejších zeměpisných šířkách vlastně taky tak trochu jídlo). Vyzkoušeli jsme většinu točených piv, byla velmi dobrá, jen trochu dražší, než by bylo záhodno (což je asi dáno polohou podniku a hlavně orientací spíše na turisty - škoda, myslím, že přijatelnější ceny by nalákaly více hostů z tuzemska, ale to není naše starost). Celkový dojem je ale docela dobrý.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO