Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 27x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pinta - pivní steakhouse

Pinta v pražských Holešovicích je pivním steakhousem, kde si hosté mohou pochutnat na 14 druzích točeného piva. K ochutnání je zde také pivní pálenka, pivní sýr či rozličné pivní mixy. K pivu patří také pořádné jídlo, které je zde obstaráváno hlavně pokrmy z masa na grilu. Sestavit si zde lze také salát a to přesně podle aktuální chuti.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Na páteční večer bezva nekuřácká restaurace. Velký výběr piv. Ochotný personál a výborné jídlo. Toto je přesně restaurace do které se člověk bude rád vracet. Doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Hodně druhu dobrých piv, ze kterých si snad každý musí vybrat. Country Burger a BBQ křídla také naprosto vynikající. Vše navíc za více než přijatelné ceny. Takže my se určitě vrátíme. :)
Pinta - pivní steakhouse Pinta - pivní steakhouse
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO