Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 96x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Piazza

Přehled hodnocení
92% celkově
90% personál
91% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 56x
4 34x
3 3x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace má tu výhodu, že je přímo v centru města a přitom je tam klid, prostředí velmi zajímavé a i když změnili složení jídelníčku, jídlo zůstalo naštěstí pořád luxusní.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
PŘEDJARNÍ USMÍVÁNÍ. Paní Zima sice ještě statečně bojuje, ale je jí to málo platné, už nás to s ní fakt nebaví! Za to nás baví skvostná gastronomie a z minulé - zcela pozitivní - návštěvy v restaurantu PIAZZA mi zůstalo v paměti doporučení jehněčích specialit. Samozřejmě, že se takové malé a milé zvířátko jako je jehně, nesmí nechat opuštěné - to bychom pak na ně vrhli jako hladoví vlci ... Ne, začali jsme něžně a zvesela talířkem foia gras na hruštičce. Obě jehněčí varianty jsme vy(h)ladili červeným vínem z Moravína a závěrečnou radost nám udělal dezertík s ovocem. Děkujeme za dárek - skvěle vychlazené limoncello - jeho barva evokovala zatím ještě chladné sluneční paprsky. Tento oběd se pro nás stal úspěšným předskokanem pro menu letošních Velikonoc.
Ristorante Piazza Ristorante Piazza Ristorante Piazza
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
PIAZZA – označení místa plného života, někde trh, jinde náměstí. V Brně je to v samém středu města. A jako nám obchodní dům Omega ve večerním čase zkrášlil vnímání Náměstí Svobody barevným světlopádem, restaurace PIAZZA ozdobila závěr našeho dne kvalitními pokrmy, pozorností personálu a dokonalými radami ohledně volby lahůdek v případě, když jsme váhaly mezi několika variantami. Obsluha ohleduplně respektovala naše limitace – vegetariánství na jedné straně a v mém případě silnou alergii na ryby a mořské plody. Vynikající gratinovaný kozí sýr jako předkrm hlasitě chválím a líbilo se mi i jeho aranžmá, které sympaticky doladila marinovaná červená cibule s mandličkami. Kamarádce chutnala vegetariánská pizza a já jsem si pro otestování pizzy zvolila mému srdci nejmilejší královskou variantu. Noblesní Margharita z pece na dřevo na mne udělala velmi dobrý dojem. Posezení bylo natolik příjemné, že jsme neodolaly ani sladkému pokušení. Skutečně tleskám panu Jiřímu za jeho doporučení, abych si vybrala šafránem ovoněné tiramisu, kamarádka s ním zkonzultovala čokoládou zdobený bonet, taktéž to dopadlo výborně. V italštině mají prima slovní spojení: rozhlásit něco a tím dát na vědomí = „mettere in piazza“. Je to dost podobné jako v hantecu - hodit něco do placu … Tímto dáváme vědět, že nám Piazza předvedla hodně dobrý výkon a my tam zase brzy hodíme oko! Dikec čili grazzie!
Ristorante Piazza Ristorante Piazza
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do restaurace jsme zašli po více jak roce na Valentýnské menu. Okamžitě se nás ujala příjemná servírka a starala se o nás luxusně po celou dobu. Jídlo velmi chutné, perfektně vyvážené komponenty. Jídlo doplnilo výborné šampaňské. Pozornost ve formě limoncella na závěr a růže pro manželku byla už jen třešnička na dortíku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vše ok... Spokojenost s jídlem, obsluhou, prostředím
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi milé překvapení v centru Brna, obsluha perfektní, jídlo velmi dobré a rád se sem někdy vrátím... Snad jedině zvláštní umístění WC mimo restauraci, ale to není podstatné. Doporučuji!
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO