Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 96x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Piazza

Chuť a vůně Itálie přímo v centru Brna! V květnu 2014 prošla restaurace kompletní rekonstrukcí a kromě vynikající pizzy na vás čeká velký výběr čerstvých ryb a mořských plodů, čerstvé domácí těstoviny a další italské speciality. Skvělý zážitek umocní široká nabídka italských a světových vín a jako digestiv pro vás chystají nejširší nabídku grappy na Moravě. To vše v moderním a elegantním interiéru.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace má tu výhodu, že je přímo v centru města a přitom je tam klid, prostředí velmi zajímavé a i když změnili složení jídelníčku, jídlo zůstalo naštěstí pořád luxusní.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
PŘEDJARNÍ USMÍVÁNÍ. Paní Zima sice ještě statečně bojuje, ale je jí to málo platné, už nás to s ní fakt nebaví! Za to nás baví skvostná gastronomie a z minulé - zcela pozitivní - návštěvy v restaurantu PIAZZA mi zůstalo v paměti doporučení jehněčích specialit. Samozřejmě, že se takové malé a milé zvířátko jako je jehně, nesmí nechat opuštěné - to bychom pak na ně vrhli jako hladoví vlci ... Ne, začali jsme něžně a zvesela talířkem foia gras na hruštičce. Obě jehněčí varianty jsme vy(h)ladili červeným vínem z Moravína a závěrečnou radost nám udělal dezertík s ovocem. Děkujeme za dárek - skvěle vychlazené limoncello - jeho barva evokovala zatím ještě chladné sluneční paprsky. Tento oběd se pro nás stal úspěšným předskokanem pro menu letošních Velikonoc.
Ristorante Piazza Ristorante Piazza Ristorante Piazza
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO