Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 92x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Piazza

Chuť a vůně Itálie přímo v centru Brna! V květnu 2014 prošla restaurace kompletní rekonstrukcí a kromě vynikající pizzy na vás čeká velký výběr čerstvých ryb a mořských plodů, čerstvé domácí těstoviny a další italské speciality. Skvělý zážitek umocní široká nabídka italských a světových vín a jako digestiv pro vás chystají nejširší nabídku grappy na Moravě. To vše v moderním a elegantním interiéru.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
PIAZZA – označení místa plného života, někde trh, jinde náměstí. V Brně je to v samém středu města. A jako nám obchodní dům Omega ve večerním čase zkrášlil vnímání Náměstí Svobody barevným světlopádem, restaurace PIAZZA ozdobila závěr našeho dne kvalitními pokrmy, pozorností personálu a dokonalými radami ohledně volby lahůdek v případě, když jsme váhaly mezi několika variantami. Obsluha ohleduplně respektovala naše limitace – vegetariánství na jedné straně a v mém případě silnou alergii na ryby a mořské plody. Vynikající gratinovaný kozí sýr jako předkrm hlasitě chválím a líbilo se mi i jeho aranžmá, které sympaticky doladila marinovaná červená cibule s mandličkami. Kamarádce chutnala vegetariánská pizza a já jsem si pro otestování pizzy zvolila mému srdci nejmilejší královskou variantu. Noblesní Margharita z pece na dřevo na mne udělala velmi dobrý dojem. Posezení bylo natolik příjemné, že jsme neodolaly ani sladkému pokušení. Skutečně tleskám panu Jiřímu za jeho doporučení, abych si vybrala šafránem ovoněné tiramisu, kamarádka s ním zkonzultovala čokoládou zdobený bonet, taktéž to dopadlo výborně. V italštině mají prima slovní spojení: rozhlásit něco a tím dát na vědomí = „mettere in piazza“. Je to dost podobné jako v hantecu - hodit něco do placu … Tímto dáváme vědět, že nám Piazza předvedla hodně dobrý výkon a my tam zase brzy hodíme oko! Dikec čili grazzie!
Ristorante Piazza Ristorante Piazza
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do restaurace jsme zašli po více jak roce na Valentýnské menu. Okamžitě se nás ujala příjemná servírka a starala se o nás luxusně po celou dobu. Jídlo velmi chutné, perfektně vyvážené komponenty. Jídlo doplnilo výborné šampaňské. Pozornost ve formě limoncella na závěr a růže pro manželku byla už jen třešnička na dortíku.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO