Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 125x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Piazza

Chuť a vůně Itálie přímo v centru Brna! V květnu 2014 prošla restaurace kompletní rekonstrukcí a kromě vynikající pizzy na vás čeká velký výběr čerstvých ryb a mořských plodů, čerstvé domácí těstoviny a další italské speciality. Skvělý zážitek umocní široká nabídka italských a světových vín a jako digestiv pro vás chystají nejširší nabídku grappy na Moravě. To vše v moderním a elegantním interiéru.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Už jsme v tomto podniku párkrát byli, ale zatím vždy jen na obědové menu, se kterým jsme byli pokaždé spokojeni. Tentokrát jsme se však rozhodli. že do této restaurace zajdeme na večeři a vyzkoušíme místní pizzu. I když je dnes pizza sehnatelná na každém rohu, míst kde opravdu stojí za to si ji dát je podstatně méně. V Brně by člověk při počítání takových míst pravděpodobně nevyužil ani všechny prsty na rukou a tak jsme byli nadšení při zjištění, že Piazza rozhodně patří mezi místa, kde pizza není fasfoodový sajrajt, ale poctivá kuchyně. :) K tomu skvělé mojito, káva se zmrzlinou a geniální obsluha! =)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO