Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 95x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

PI.JEZ.PI hospa & bar

PI.JEZ.PI hospa & bar má pořádný tah na branku, důkazem je titul Západočeská restaurace roku 2012, který získala v rámci Apetit festivalu 2012. V letošním roce se pokusíme tento titul obhájit a věříme, že i letos Vás výběrem a přípravou soutěžního menu nezklameme. V čem spočívá kouzlo a síla PI.JEZ.PI? Je to zejména její design: kvalitní materiály, hra se světlem, velkoformátové fotografie a hravé detaily vytvářejí neobvykle příjemnou kombinaci pro dokonalé pohodlí. V letních měsících zaplujete do stínu slunečníků na zahrádce, v zimě oceníte možnost pozorovat ruch velkoměsta za velkými výlohami. Pokrmy, které jsou v PI.JEZ.PI servírovány, jsou autentické. Veškeré suroviny, ze kterých jsou jídla zhotovena, si zanechávají díky šetrnému zpracování svou chuť i vůni. Všechny pokrmy jsou maximálně kvalitní, řemeslně odvedené a čerstvé. V PI.JEZ.PI milují steaky, a proto vám je rádi připraví dle světoznámých a zaručených receptur. A když si náhodou nebudete výběrem toho pravého masa jistí, pomůže malý návod nebo profesionální obsluha. Jídelní lístek PI.JEZ.PI se dále prolíná českými specialitami, vynikajícími domácími těstovinami i dalšími barovými jídly, mezi kterými nechybí ani oblíbený hamburger čtvrtlibrák z hovězího masa. Nápojový lístek lze považovat za klasický, mezi ním však září originální, pšeničné, svrchně kvašené pivo PI.JEZ.PI, které vážně stojí za to vyzkoušet!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ověřená restaurace v Plzni, kam se rádi vracíme. I přes zaplnění restaurace byla obsluha rychlá a příjemná. Jídlo i pití je výborné. Oceňuji možnost platby kartou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
v PI JEZ PI je pěkné prostředí na dobrém místě. Dobrá a milá obsluha. Výborné jídlo i pití. Zatím i docela solidní cenová relace. Určitě brzo rád zopakuji návštěvu
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moje TOP restaurace v Plzni :) chodím se strašně moc rád a ani tentokrát jsem nebyl zklamán, ba naopak. Vše v naprostém pořádku :) Vždy mám dilema, jestli si dát výborné jídlo co už jsem měl a nebo zkusit něco nového a jsem rád, že většinou vyhraje novinka :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO