Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 132x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

PI.JEZ.PI hospa & bar

Originální restaurační koncept, špičková gastronomie, netradiční design, to je hospa & bar PI.JEZ.PI. 

V čem spočívá kouzlo a síla PI.JEZ.PI? Je to zejména její design: kvalitní materiály, hra se světlem, velkoformátové fotografie a hravé detaily vytvářejí neobvykle příjemnou kombinaci pro dokonalé pohodlí. V letních měsících zaplujete do stínu slunečníků na zahrádce, v zimě oceníte možnost pozorovat ruch velkoměsta za velkými výlohami. 

Pokrmy, které jsou v PI.JEZ.PI servírovány, jsou autentické. Veškeré suroviny, ze kterých jsou jídla zhotovena, si zanechávají díky šetrnému zpracování svou chuť i vůni. Všechny pokrmy jsou maximálně kvalitní, řemeslně odvedené a čerstvé. V PI.JEZ.PI milují steaky, a proto vám je rádi připraví dle světoznámých a zaručených receptur. A když si náhodou nebudete výběrem toho pravého masa jistí, pomůže malý návod nebo profesionální obsluha. 

Jídelní lístek PI.JEZ.PI se dále prolíná českými specialitami, vynikajícími domácími těstovinami i dalšími barovými jídly, mezi kterými nechybí ani oblíbený hamburger čtvrtlibrák z hovězího masa. 

Nápojový lístek lze považovat za klasický, mezi ním však září originální, pšeničné, svrchně kvašené pivo PI.JEZ.PI, které vážně stojí za to vyzkoušet!

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme zde na zkoušku poprvé a rozhodně ne naposled, doporučujeme rezervaci. jídlo bylo skvělé, výběr rozmanitý, byla bych jen pro zařazení rozumně zpoplatněné obyčejné kohoutkové vody s citronem, personál příjemný a ochotný.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Solidní restaurace. Příjemné prostředí, jídlo velice dobré, jen čekání na něj bylo trochu delší. Porce jsou rozumné, takže ve vás ještě zůstane místo na dezert. Doporučuji hovězí líčka.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tahle restaurace je většinou dost obsazená. Rezervaci si zajistěte včas. Obsluha milá, i když toho mají většinou hodně. Na jídle jsem si pochutnala a prostředí příjemné
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO