Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Phuong Nam

Přehled hodnocení
71% celkově
64% personál
69% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 3x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Jídlo dobre . Paliva polévka a kuře na kari byly chutne porce dostatečně velké takže jsem neodcházel hlady. Obsluha nevýrazná . Prostředí neodvetrane což je velká Škoda protoze jinak je restaurace vcelku vkusna.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Pro rychlý oběd je to ideální pokud vam nebude vadit odér který si odnesete na oděvu. ( odvětrání je takřka nulové ) Jídlo je však chutne a porce dostatečné. Obsluha trochu zmatená. Takže nejlépe jídlo s sebou
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili poprvé na zkoušku a hodnotíme velmi kladně, rozhodně to předčilo naše očekávání. Oceňujeme jak velmi dobré jídlo, měli jsme jarní závitky a rýžové nudle, tak příjemné a čisté prostředí moderně laděného interiéru. Rádi si někdy návštěvu zopakujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Spíš si myslím , že je to bistro , než restaurace , nemají tam bohužel točené pivo . Prý se ho málo vypije . Jinak místnost je celkem útulná ,místnost má dost míst k sezení ,takže si myslím,že není třeba si rezervovat místa. Jídlo bylo chutné.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme zde poprvé a výsledné dojmy jsou poněkud rozpačité, byť převážně pozitivní. Zavitky s nudlema a salatem velice dobré, překvapivě (na vietnamskou restauraci) moderní interiér, jen to opravdu neúměrně dlouho trvalo (pivo jsme dostali asi za 8 minut, zavitky za necelých 30, přitom byly plné dva stoly).

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO